Тамно

OXYGEN 444 Pjesa 1 - Reshat Arbana 01.12.2018 

Пратите
Приказа 280 хиљ.
95% 2 677 125

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Oxygen on…
FB: smarturl.it/OxygenFB
IG: smarturl.it/OxygenIG
Subscribe: smarturl.it/OxygenSub
© & ℗ Oxygen & Onair Media. All Rights Reserved

Забава

Објављено

 

1 дец 2018

Дели:

Ссилка:

Преузми:

Отпреми.....

Додај:

Моја листа песама
Додај на листу Гледајте касније
Коментара 100   
Andy Hoda
Andy Hoda Пре 12 дана
Ky asht Legenda Jon shqiptare 🧡🧡❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Toni Araniti
Toni Araniti Пре 14 дана
Gjigant 👍
Server Xhemali
Server Xhemali Пре 19 дана
Jam nje 75vjecar jam ritur dhe jetuar. Fans i ketij artisti na ka dhen dhe po na jep kenqesi jam i lumtur. Qe kam jetuar me kete bres artistesh te cilet kane qene ilac per zemrat tona lavdi zotit. Qe na bashkoj ne kete ruge te gjate
Endriket Xhyra
Endriket Xhyra Пре 20 дана
Ky flamur tbon me u kall mor tbon me u hith ne zjarr.
Xh Kerolli
Xh Kerolli Пре 22 дана
Rrespekt Reshat Arbana
lavdim E. La
lavdim E. La Пре 23 дана
Krenari e shqiptaris
Eri Eri
Eri Eri Пре 26 дана
Nje nder Burrat e fundit te Shqipris akoma gjalle. Me mbushi syt me lot, ka pas burra Shqiperia esht kenaqsi ta degjosh cdo fjal qe thot esht e vertet. Njeri me vlera Burr i vertet i beses si qemoti, eh Shqiperi si u katandise .....
Lili Lili
Lili Lili Пре 28 дана
Na kenaqe o Reshat
Nermin murati
Nermin murati Пре месец
Ora 1 pas mesnate (korrigjim)
Nermin murati
Nermin murati Пре месец
Faleminderit Reshat Arbana na kenaqe me zerin tend te pa arritshem po shkon oak 1 pas mesnae nuk kam gjume me sy me shume kenaqesi po te ndjekndjek dhe emocion,Te uroj te jetosh sa me gjate,!!!!!!
Bosi Bosi
Bosi Bosi Пре месец
Rrofshe e qofshe i malli Reshat. Arbana, je nderi kombit!
D. Q
D. Q Пре месец
Reshat Arbana kurr mos vdeksh.....
Gent Halilaj
Gent Halilaj Пре месец
Zot na ruj ment e kokes thuj Ky njeri sa I madh e I thjesht Ky njeri gjenial e aktor I madh Ishalla traditat e kto njerz nuk I harrojm Kurre Faleminderit zoti Besim qe ke ven me ekran dhe na dhurove kto emocione... Te Duam Reshat Arbana sdo te harrojm kurre
Artur Shehaj
Artur Shehaj Пре месец
I madhi gjigandi I televizionit shqiptare
avni kapxhiu
avni kapxhiu Пре месец
Legjend do te ngelesh o Burr i vertete i ketij vendi.. o Artist i madh Respekt per Reshat Arbana ❤️🇦🇱
Arjan Rexhepi
Arjan Rexhepi Пре месец
Rofsh sa malet RESHAT ARBANA ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍
Fabio Dan
Fabio Dan Пре месец
Bravo te qofto!
Andi Prifti
Andi Prifti Пре месец
Ylli i kombit tone!
Roza Mehmeti
Roza Mehmeti Пре месец
Figura dhe Portreti i Artit Shqipetare 👌
Roza Mehmeti
Roza Mehmeti Пре месец
Reshate Arbana 👏👏👏 Me te Vertete nje Yll I Kinematografis Shqipetare 🖐
Rruga Hyjnore
Rruga Hyjnore Пре месец
Xhehenemi. rsvid.info/video/0KioYbCLnXynotU.html
pranvera islami
pranvera islami Пре месец
`Aktori yn i math dhe i nderuar Faleminderit per citimin e ketyre vargjeve prekse !!!! Shendet ju uroj !!!!!!
Edmond Hilviu
Edmond Hilviu Пре месец
Bravo Kosova respekte artisti i madh Arbana.
Nexhip Kararaj
Nexhip Kararaj Пре месец
Te shkon shume Z Arbana je i madh faleminderit
xhevahir thaçi
xhevahir thaçi Пре месец
min 29:30; perle komplet
S S
S S Пре месец
Reshat Arbana udhe rrefyes i perkryer per mua I kalon nivelet e nje hollivudjani eshte nje pike referimi per ne si komb I uroj jete te gjate dhe pafundesisht respekt Skender Gjoka Kamez Tirane
alban boy
alban boy Пре месец
Trekking Albania..NATYRA SHQIPTARE NE DIMER.Kanionet rsvid.info/video/vtnSYdOA3JrVmNU.html
ΚΩΣΤΑΣ Π
ΚΩΣΤΑΣ Π Пре месец
Thuaj thuaj oReshat se kete trup qe quhet Shqiperi ja pine gjakun shushunjat por mbasi fryhen pelcasin
Adrian Koni
Adrian Koni Пре месец
Shishen Tënde rsvid.info/video/0tDQg5yI3oywias.html
Naser Krajkova
Naser Krajkova Пре месец
Esht profesor i pashoq arbana te uroj shendet
milli vanilli
milli vanilli Пре месец
Mu rrotullua vendi nga emocinet, qe percolla, nga kjo pekule e diturise shqiptare... Zoti I ruajt te gjith shqiptaret, me shkolle dhe Ata PA shkolle si puna ime ❤️🇦🇱
David Martin
David Martin Пре месец
O Rashit lej hallullat e hallallt. E Mutlimanve
Doni Isufi
Doni Isufi Пре месец
Legjend ,zoti te dhent shendet e jet
Megi St
Megi St Пре месец
RESPEKT për JU RESHAT ARBANA , rrofsh sa malet 💐
Xhorxhia Elezi
Xhorxhia Elezi Пре месец
Kush jane keta mor qe bejne disslike he ju vrafte zoti
Xhorxhia Elezi
Xhorxhia Elezi Пре месец
1ore: 27 minuta plot lot ketij njeriu ti puthesh duart per vlerat qe i ka thene ketij kombi dhe sa keq qe nuk vleresohet dhe sa keq si ky person jane te rralle dhe po zhduken cdo dite oo zot zemra plot me ty Reshat Arbana😍😢
Henri Zyka
Henri Zyka Пре месец
Epo të recitojë nderi Kombit Shqiptar dhe spektatorët mos te ngrihen në këmbë kjo është fatkeqësi Kombëtare turp!
Fitim Joni
Fitim Joni Пре месец
Respekt për Legjendën Shqiptare Reshat Arbana
Emine Elshani
Emine Elshani Пре месец
Ton diten me ndegju ReshatArbanen nuk ngihna je shum i madh z. Reshat Arbana jetofsh sa malet e Shqipris Respekt
H H
H H Пре месец
TE UROJ ME SHPIRT SHENDET O I MADHI Z.RESHAT ARBANA. JU JENI SIMBOLI PATRIOTIKE, PER KETE POPULLSI FUKARA , ME KETO VARGJE PERLA , NA VJEN SHPIRT DHE ZEMRA PER TE DASH KETE ATDHE. Z.RESHAT ARBANA SHPIRT I MADH I JUAJ ËSHTË NJË SHEMBULL PËR TË GJITHË SHQIPTARËT KUDO QË JANË NË BOTË . URIME PER SHUME VJET E GEZUAR , FESTAT E FUNDVITIT PER JU , GEZIM DHE LUMTURI NË FAMILJE. RROFSHI SA DO VET ZOTI . GËZUAR VITIN E RI 2021 . 🇦🇱🙏🗽🇦🇱🗽🗽🇦🇱🙏🇦🇱🗽🗽🇦🇱
Ps Vs
Ps Vs Пре месец
I MADH R ARBANA I PA VDEKSHEM RRESPEKT NDER VITE
Zef Nacaj
Zef Nacaj Пре 2 месеца
Nje emision shume i bukur! Ah sa kena nevoje me zgju ndjenjen Shqiptare per mire. I madh Reshat Arbana! Vlere e kombit!
Tor Ymeri
Tor Ymeri Пре 2 месеца
Pasuri kombetare!! Ke dit me thirr burra n’emision-:) 👏👏👏
London ISA SHEHU
London ISA SHEHU Пре 3 месеца
reshate je figure e rradhe ti te rujte zoti 💎💎💎💎
e liza
e liza Пре 3 месеца
Medet sa mbrapa jemi ! Keto emisojne kemi nevoje Dhe jo si perputhen : emisjone pa pike kulture dhe edukate #2020
Laugent Zanaj
Laugent Zanaj Пре 2 месеца
Ah sa posht kemi ron,sa jemi rrezu na kan masakru me kto antivlera me kto shthurje
Liams Aremi
Liams Aremi Пре 3 месеца
Te lumte Goya Reshat
Stelio Tobli
Stelio Tobli Пре 3 месеца
Dy artista te fort Reshati e Besimi ohhh rrnofshi sa male rrnofshi kreit shiptaret kudo qe ja janin breshev Cameri maqedini zoti ju ruit . Pershendete nga hasi
Auri Auri1
Auri Auri1 Пре 3 месеца
Legjend e gjall 🤩 nuk di sa emocion kishte brenda ky emision 🥰 Eri qe i duhet shqiptarit ❤ pac jeten e gjat
Olgert Bici
Olgert Bici Пре 4 месеца
Shume respekt i madhi baca Reshat.Te kishte 10 njerez si ju ne mbare shqipe folesit do ishim njerez ,ne rradhe te pare ,e shume te mira te tjera do kishim.
Ina Lepirusi
Ina Lepirusi Пре 4 месеца
Bravo Reshat Arbana te lumtë 👏👏👏👏👏👏 Respekte jetosh sa malet
Pranvera Tula
Pranvera Tula Пре 6 месеци
O KY njeri te ngjeth mishin vec Zanin me ja nigju 🇦🇱👌⭐shqiptaris ⭐
Alpha Uçk
Alpha Uçk Пре 6 месеци
41 disslike nga deputetet e PDK-se dhe LDK-se qe ja kane pi gjakun kesaj Kosove :/
Ledjon Ledjon
Ledjon Ledjon Пре 6 месеци
Hahaha haha te hengsha Zemren o Artist se I thua fjalet si ti do zemra o KING
ABIL REXHEPI
ABIL REXHEPI Пре 6 месеци
I pazavendësueshëm, spektakolar në aktrim dhe në recitim, i jep zjarr çdo fjale, ta ndez gjakun në vena! 👏👏👏❤️🇦🇱❤️ Rrofsh gjatë.
Em La
Em La Пре 6 месеци
Nuk di kush ma bukur mund te flet me qart e me paster se sa ty i madhi Reshat. Ty zoti te dhasht jet te gjat e shendet.
Edi SOON
Edi SOON Пре 7 месеци
Nqse Perendia do e kishte dhen mundesine e dhenies se viteve te jetes,besom ty Shqiptaria do te t’kishte ber te pavdekshem😍respekt🇦🇱🇽🇰
andi N
andi N Пре 7 месеци
1:02:14 Me perloti kjo poezi.
Lorenc Mana
Lorenc Mana Пре 8 месеци
Emisioni me i bukur qe kom pare ❤️❤️❤️
Mentor Begaj
Mentor Begaj Пре 8 месеци
O zot i madh ,,.. Reshat Arbana , vjershat tua, fjalet e tua,, jane ilac per plaget e populit Shqiptar . .... Ramush Haradinaj .. Hashim Thaci .. Dhe tè gjithe Ju,, tradhetar ktheni ruge ,, behuni Shqiptar e atdhetar ... Degjojini keto vargje dhe do te kuptoni sa poshte keni rene..
Gheg O.
Gheg O. Пре 3 месеца
e kane shit shpirtin ato o vlla foli nje cope druri a te kupton? aq kuptojne edhe ato😐
Mentor Begaj
Mentor Begaj Пре 8 месеци
I madhi Reshat Arbana , nuk kam fjale si tè falenderoj, Jo vetem per emozionet qe na dhuron , por akoma me teper per patriotizmin dhe dashurine per Kombin tone, e per bashkombasit tone, respektin per njeri tjetrin , respektin per deshmoret tane.
RR 31
RR 31 Пре 9 месеци
Njeri i madh
Raul Rid
Raul Rid Пре 9 месеци
Oh ma shkuklum se publila jote Besim hala skom pa Athu Mos pi jep bensedina As drokitje e s respekt
Euron Buci
Euron Buci Пре 10 месеци
Albin Kurti
tushi halilaj
tushi halilaj Пре 11 месеци
26 - 03 - 2020 Perl gjigandi i gjitha koherave...
Adriatik Nallcia
Adriatik Nallcia Пре 11 месеци
NE SI POPULL JEMI TE NDERUAR . QE KEMI NJE AKTOR UNIVERSAL . ASNJE NE BOT NUK KA NJE AKTOR YL.L NJE AKTOR PERRI .
H Adria71
H Adria71 Пре 11 месеци
Fatkeqsisht Ali Asllani mbetet I saktë, Rrespekt Reshat dhe Besim
Roland Marku
Roland Marku Пре годину
MREKULLIA E TROJEVE SHQIPTARE!
LUCKY_NR_S7EVIN_
LUCKY_NR_S7EVIN_ Пре годину
Kto mesazhe i percjell te rinia shqiptare kosov e shqiqni.kurse reshatit i deshiroj shendet me familje pleqri te mirsi ja deshiron. Zemra e vet.gutbet qari perendim.
Drilon Krasniqi
Drilon Krasniqi Пре годину
I madhhhhhhh rrnofshhhhh sa malett o reshat arbana
Murat Tahirukaj
Murat Tahirukaj Пре годину
Qfar Ironie nga shikuesit. Asnje nuk qohet ne kembe, mbi te gjitha, per ihre te moshes e Lehre per te tjerat. I madhi nderi i kombit. Do shkojne mileniume e mileniume e Reshat Arban nuk linde me. Po ne zemrat tona nuk do vdes.
helen osmani
helen osmani Пре годину
Per nje moment mendoni sa madheshtor do te ishte kombi po te ishin shqiptaret si Reshat Arbana.
KUJTIM M. RUDI
KUJTIM M. RUDI Пре годину
14:1 😢😢
Pranvera Tula
Pranvera Tula Пре годину
Me tana poezit mke emocionu i madhi i shqiptaris. Te pershendes nga shkodra
fetie gagelmann
fetie gagelmann Пре годину
I MADHI DHE LEGJENDARI RESHAT ARBANA: SDI TA PERSHKRUAJ CDO EMOCION QE ME PERSHKRUN SHPIRTI DHE ZEMRA KUR E NDIGJOJ: U BAFSH 120 VJEC:
Joni Bajramaj
Joni Bajramaj Пре годину
Reshat Arbana subjekti im i preferuar eshtë recitimi dhe personat që më keni inspiruar për recitim jeni lartnardheria juaj po ashtu dhe lartmardheria e ti Mirush Kabashi.Unë jam 11 vjeçar.
Elio Zaimi
Elio Zaimi Пре годину
ze qe te jep vetem lot
B Oxa
B Oxa Пре годину
Do te kishem deshir, shume qe filmat e ketije artiti te madhe, Shqiptar. Reshat Arbana te shikohen ,edhe ne Kosove .Qe te njihet e populli me kulturen tone, .
B Oxa
B Oxa Пре годину
I madhi ;Reshat Arbana . Ju pershendes.👏👏👏🇦🇱
ero ferro
ero ferro Пре годину
O flori je yll
ero ferro
ero ferro Пре годину
So ka mundesi qe nuk nxjerim me aktore si keta
ero ferro
ero ferro Пре годину
O zot ca do bej ky komb pa keta
ero ferro
ero ferro Пре годину
Albin Kurti
irakli nuraj
irakli nuraj Пре годину
🌟🌟🌟🌟🌟
Dogman
Dogman Пре годину
Njeri i madh artist i merituar respekte per kete figure te shqiptarise
Mario Tiling
Mario Tiling Пре годину
I madh respekte
google Em
google Em Пре годину
24 dislike, pse?
SHQIPËRIA ETNIKE
SHQIPËRIA ETNIKE Пре годину
Lumtë ne që e kemi këtë njeri të Madh
Imperial Restoration
Imperial Restoration Пре годину
Thjesht legjend e pa zevendeushme
Flori
Flori Пре годину
t'lumt e harrun shpejt luften "nuk asht gja e keqe kjo " (《por》) ........
D S
D S Пре годину
Bo no sa publik i lodhem,shqiptaret vetem me tallava dhe muzike turke terbohemi.Popull sunit
Sabina Sabinaa
Sabina Sabinaa Пре месец
Kosovaret kan me shume kulture turke sigurisht jo inteligjenca . Eshte per te ardhur keq . Por ky Besimi shum inteligjent. Nje mysafir si Rreshati do buçiste salla .
Todi Gjoni
Todi Gjoni Пре годину
Reshat Arbana nk lind ma nana si ti.
Kastriot Lugina
Kastriot Lugina Пре годину
2019 Besim edhe 444mi emisiona mi bo sikur ky nuk mkish pelqy si ki Reshat Arbana zerin pushk qe ta renqethin trupin ❤❤
Italia Albania
Italia Albania Пре годину
RESHAT ARBANA kur recitoni zeri yte tund e shkund shkatrron e derrmon je i fuqishem sa malet shekullore zoti te thent jete te gjate.
Janina -01
Janina -01 Пре годину
💖💖💖
Elton Prelashi
Elton Prelashi Пре годину
Ti je i pa arritshem......
Ndue Kabali
Ndue Kabali Пре годину
ABC ..Jam me vonese .Kerkoje falje drejtuesit te. emisionit,OKSIGjEN. 444.Isha ne shkolle te meseme. kur Z.R.Arbana ka misura rrugene. e artistit. Une kete figure artistike e kupetoje. Gjergj Fishta ishte, mbetete Arkitekti me i talentuar ne. profili eTi. Reshat ARBABA ashte mjeshtri ma. itlentuar i. cili po' materializon vullnetin dhe amanetin e HEROIt te kuleturese Kombetare .Jete te gjate te gjithe TALENTEVE te kulturese. some.
Lorenc Mana
Lorenc Mana Пре годину
Skerdilajd Llagami shoku im i feminise ,la cdo gje dhe ja fali jeten trojeve shqiptare luftoi ne kosove ,presheve ,e maqedoni.turp per qeverin e kosoves qe nuk e permendin kurre ,
Kuksiani 4
Kuksiani 4 Пре годину
Shokim total. I pa perseritshem si njeri e jo me si shqipetare PAC JETE TE GJATE Qe na ke mbajte gjalle atehere dhe tani RRESPEKTE I MADHI RESHAT ARBANA
Toni Serova
Toni Serova Пре годину
Respect Reshat dhe besim
helen osmani
helen osmani Пре годину
Sa pak shqiptare ka per fat te keq.. Shume e flasin shqipen por shqiptare ka pak.
Потврди
OXYGEN GËZUAR 2021 Pjesa 2 - 31.12.2020
50:38
PANAMA PODCAST / ep. 1 - SEZONA 5
2:9:39
Приказа 93 хиљ.
Debat Plus me Ermal Pandurin - LUFTA E UCK-se
1:15:49
OXYGEN PJESA 2 - MIRUSH KABASHI 30.04. 2016
1:10:06
OXYGEN Pjesa 1 - Mahmut Ferati 09.06.2018
1:22:01
OXYGEN Pjesa 1 - Dr. Visar Berisha 16.01.2021
1:33:36
OXYGEN Pjesa 1 - Daut Demaku 29.12.2018
1:33:30
Приказа 146 хиљ.
OXYGEN Pjesa 1 - Marin Mema 17.11.2018
1:40:05
Приказа 612 хиљ.
OXYGEN Pjesa 1 - Agron Dalipaj 16.06.2018
1:29:50
PANAMA PODCAST / ep. 1 - SEZONA 5
2:9:39
Приказа 93 хиљ.
PRAVIMO TAJNU GAMING SOBU U STUDIJU !!
12:29
Приказа 154 хиљ.
PANAMA RolePlay - Sezona 5 (Official Video)
1:49