Тамно

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K) 

thisisnoizy
Пратите 1,2 мил
Приказа 4,6 мил
97% 44 837 1 068

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Забава

Објављено

 

16 апр 2021

Дели:

Ссилка:

Преузми:

Отпреми.....

Додај:

Моја листа песама
Додај на листу Гледајте касније
Коментара 100   
alban alban
alban alban Пре сат
Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti
Elis Cuka
Elis Cuka Пре сат
Super kenge pz👍🏻👍🏻
Shefki Dauti
Shefki Dauti Пре 2 сата
O babo se dy maipe kam
Besson
Besson Пре 3 сата
Jasht toksori
Besson
Besson Пре 3 сата
My cat now is a lion
kq dragon ff
kq dragon ff Пре 4 сата
Super
Della rosa Fabio
Della rosa Fabio Пре 6 сати
Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra
ALB MAFIA 1312
ALB MAFIA 1312 Пре 8 сати
Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑
Joli Joli
Joli Joli Пре 10 сати
Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂
Suzana Gjoka
Suzana Gjoka Пре 13 сати
bra vo 🤘🖕💥🥵
Po Joni
Po Joni Пре 13 сати
Osho
Alda Niku
Alda Niku Пре 23 сата
Otr
AVICII UEJS
AVICII UEJS Пре дан
😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Пре 10 сати
We run this 20, 21
Nini channel
Nini channel Пре дан
🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳
Detective ElitePrime Highlights
😺 🙆🙆🙆
Your GOD Gaming
Your GOD Gaming Пре дан
😅😅 😽😽😅😅😅
ELOSITOYOMUFF
ELOSITOYOMUFF Пре дан
😋😋✔✔✔
MESH3l / مشعل
MESH3l / مشعل Пре дан
Itz Shrimpy
Itz Shrimpy Пре дан
😚😚 🔰🔰
Harry Potter
Harry Potter Пре дан
🇪🇪😝😝😝 😂😂
Parth Music
Parth Music Пре дан
😎😎😅 🇹🇹
Zaz Gamer
Zaz Gamer Пре дан
😛 😵 💕💕💕
Amzahyusuf 02
Amzahyusuf 02 Пре дан
💔🗯🗯 🙏🙏
Technical Hasan 3M
Technical Hasan 3M Пре дан
😚😚😉😉😉🙍🙍🙍
Endri dulja
Endri dulja Пре дан
OTR 👑
El Dorado
El Dorado Пре дан
Gang Boy😎
𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌
blend marevci
blend marevci Пре дан
Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21
Ilzan Limani
Ilzan Limani Пре дан
SHQIPE🇦🇱🤧
Genta Genta
Genta Genta Пре дан
Kot
bejtush offcial
bejtush offcial Пре дан
otr noizy
Ledjon hasanaj
Ledjon hasanaj Пре дан
#OTR noizy sko isthu je sum bravo
endri
endri Пре дан
Super keng 👌👌👌👌
Arber Qendri
Arber Qendri Пре дан
O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌
X-MaNi _LyriXcs
X-MaNi _LyriXcs Пре дан
Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Пре 2 дана
guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
endri11
endri11 Пре 2 дана
🔥
Arlum Kerkuti
Arlum Kerkuti Пре 2 дана
Noizy king Salam nga dibra madhe
Liljana Lili
Liljana Lili Пре 2 дана
4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤
Irma Hajdaraj
Irma Hajdaraj Пре 2 дана
Otr nuk osh gup por osh vllazni
David Zekaj
David Zekaj Пре 2 дана
brv
Liljana Lili
Liljana Lili Пре 2 дана
Hey kush po e degjon tani ne 10 maj
ALDIN THE [BEAST]
ALDIN THE [BEAST] Пре 2 дана
-9M/10
Shkelzen Mujaj
Shkelzen Mujaj Пре 2 дана
👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑
RDD2649 TEAM TRIX
RDD2649 TEAM TRIX Пре 2 дана
🇦🇱Tirana
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Пре 2 дана
I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Пре дан
ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !
Shkelzen Mujaj
Shkelzen Mujaj Пре 3 дана
Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣
Jurgen Bezat
Jurgen Bezat Пре 3 дана
Kishte vëllag toka pa mbiu fara
Matia Milla
Matia Milla Пре 3 дана
Noizy=super hit🔥🔥
ERD1
ERD1 Пре 3 дана
wow this is freestyle respsect from 🇸🇪
Killer REAPER
Killer REAPER Пре дан
Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar
Endrit Kadriu
Endrit Kadriu Пре 2 дана
Gvg
Bobi Swe
Bobi Swe Пре 2 дана
hur läget 🤑
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Пре 2 дана
Durrsi
Sara Cela
Sara Cela Пре 3 дана
Grosha 🤣🤣
Erviol Putro
Erviol Putro Пре 3 дана
😎
gaming Olti
gaming Olti Пре 3 дана
WOW!!BOOMMM!!
Kreku Kreku
Kreku Kreku Пре 3 дана
❤️❤️❤️💋💞❤️❤️
Game_Arena88 Arena88
Game_Arena88 Arena88 Пре 3 дана
SUPER LAL
vasil margariti
vasil margariti Пре 3 дана
Koul esht
Syed Nahid
Syed Nahid Пре 3 дана
Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩
Brixhilda *
Brixhilda * Пре 3 дана
❤❤❤❤❤❤
Kristjan Gjini
Kristjan Gjini Пре 3 дана
♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡
Deti Llana
Deti Llana Пре 3 дана
OTR 👌👌🔥🔥
Alvin Sharra
Alvin Sharra Пре 3 дана
Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Пре дан
Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥
Angela Hasko
Angela Hasko Пре 3 дана
😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Angela Hasko
Angela Hasko Пре 3 дана
😘😘😘
Flavio Pmĺepaj
Flavio Pmĺepaj Пре 3 дана
Durrsi
Valmira Alia
Valmira Alia Пре 3 дана
💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR
soinhu foitu
soinhu foitu Пре 3 дана
Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌
Reli Veza
Reli Veza Пре 3 дана
Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo
Kasandra Pako
Kasandra Pako Пре 3 дана
O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻
Nini Shaipi
Nini Shaipi Пре 4 дана
🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑
soinhu foitu
soinhu foitu Пре 3 дана
o nojz te rujt zoti familjen
Amina Misini
Amina Misini Пре 4 дана
The king❤️
Gee
Gee Пре 4 дана
Rrespekte nga Brooklyn
Bert Shahini
Bert Shahini Пре 4 дана
oooooo
1124 2114
1124 2114 Пре 4 дана
Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥
1124 2114
1124 2114 Пре 4 дана
👑💯
Anxhelo Qoqi
Anxhelo Qoqi Пре 4 дана
Super konge perzotin respekte
Albania
Albania Пре 4 дана
1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve
Albania
Albania Пре 3 дана
@Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?
Albania
Albania Пре 3 дана
@Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk
Username ;
Username ; Пре 4 дана
Wtf nese robt sdun me komentu
Faik Bali
Faik Bali Пре 4 дана
Nojzy otr forever
Etleva sheshi
Etleva sheshi Пре 4 дана
Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Po Joni
Po Joni Пре 4 дана
🇳🇴
Po Joni
Po Joni Пре 13 сати
Zup
valbona dema
valbona dema Пре 4 дана
💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝
valbona dema
valbona dema Пре 4 дана
🥇🥇🥇🥎💶💶💶
valbona dema
valbona dema Пре 4 дана
king king
valbona dema
valbona dema Пре 4 дана
🥰🥰🥰💋👌
valbona dema
valbona dema Пре 4 дана
o nojz te rujt zoti familjen
valbona dema
valbona dema Пре 4 дана
me ket kong vetem hetshote
valbona dema
valbona dema Пре 4 дана
super kong respk nga lueto
Amal Johnson
Amal Johnson Пре 4 дана
Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥
Amal Johnson
Amal Johnson Пре 5 сати
@DAVIDE BEQIRAJ 🔥❤️
DAVIDE BEQIRAJ
DAVIDE BEQIRAJ Пре 5 сати
Divine noizy Bro
Elirë Syla
Elirë Syla Пре 4 дана
Respekte
Eri Itarb
Eri Itarb Пре 4 дана
👑👑👑👑👑👑👑👑
Arman Niazi
Arman Niazi Пре 4 дана
Respect 🇦🇫
Nike hott
Nike hott Пре 4 дана
kingg is backk 🇦🇱💨🦁
Gaming Star
Gaming Star Пре 4 дана
respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑
Teddy lunaa
Teddy lunaa Пре 5 дана
ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏
Kevish playz
Kevish playz Пре 5 дана
Nice bars I know this is Albanian
BIG BRUDA.15
BIG BRUDA.15 Пре 5 дана
Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑
ENTONI Hoxha FF
ENTONI Hoxha FF Пре 5 дана
SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE
Genti Bossi
Genti Bossi Пре 5 дана
👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍
Ersi Kushi
Ersi Kushi Пре 5 дана
brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro
Fabian Roci
Fabian Roci Пре 5 дана
🔥🔥🔥super otr
Потврди
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:01
Приказа 11 мил
ŠPANIJA | SVE O ŠPANIJI | Brza Geografija
23:26
HE ALMOST GOT AWAY WITH THIS ! #Shorts
0:32
DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10
42:53
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)
04:21
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:48
Приказа 10 мил
MC Kresha & Lyrical Son - Criminal Immigrant
03:09
Vinz - Freestyle
02:11
Приказа 7 мил
DON XHONI - MAFFIA
02:49
Приказа 9 мил
Pop Smoke "Invincible" (Music Video)
03:23
Приказа 32 мил
Marin - #MeekMeek (prod. by Rzon)
02:53
Приказа 14 мил
GJESTI - ALO
02:46
Приказа 10 мил
ŠPANIJA | SVE O ŠPANIJI | Brza Geografija
23:26
HE ALMOST GOT AWAY WITH THIS ! #Shorts
0:32
DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10
42:53
SAMO 1% LJUDI VIDI OVO!!
9:58
Приказа 338 хиљ.