Тамно

Mesazhe kërcënuese, biseda personale & puthje në prapaskenë, çfarë po ndodh?- Përputhen, 4 Mars 2021 

Пратите
Приказа 1,1 мил
91% 10 159 933

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSvid Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Забава

Објављено

 

4 мар 2021

Дели:

Ссилка:

Преузми:

Отпреми.....

Додај:

Моја листа песама
Додај на листу Гледајте касније
Коментара 100   
Servis Servis
Servis Servis Пре 7 дана
Po sara esht qelpsir ordinere prandaj
Ridvin Hamza
Ridvin Hamza Пре 8 дана
hahahahah Loko m’duket se u trremb ne momentin kur pa kurrizin e Sindit plot me pucrra hahaahahahaha
saliji merxhan
saliji merxhan Пре 8 дана
O atdhe se ka nji po ku me dit se sa i ka jasht se duket se cfar femre eshte
berti llani
berti llani Пре 10 дана
Qeqeq qeqe
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber Пре 14 дана
Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.
ERALD MISKU
ERALD MISKU Пре 22 дана
jhgugyhgiujhuyjhnyuh7
Maggie Trupido
Maggie Trupido Пре 25 дана
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Besi Mustafi
Besi Mustafi Пре 26 дана
Ahahha👎👎👎
Shefkie Beqiri
Shefkie Beqiri Пре 29 дана
Pôrbfeoubrzpjffmj gfmvg
Qazim Bryli
Qazim Bryli Пре месец
Sara me pelqeu kur dul me Adheun. Po mas ati e ka kallxu vetem se ish nje femer shum e keqe ka hup shum poena tek publika.
Qazim Bryli
Qazim Bryli Пре месец
Arijan per punen e puthjes je shum gabim. Puthje ne faqe osht ni gjo po puthje ne buz ja qive nonen e bone mut qetu tfala nga Norvegjia. Edhe po nxehesh shum shpejt. LOCOS ja fut per shkollim e bone i pa shkollum e bone budall keq e teprove pak me Locon qaty 🤣🤣
Serxho Xhoi
Serxho Xhoi Пре месец
O loco o vari kars
yuoop noke
yuoop noke Пре месец
Kjo Sara Copy Paste Ana 1 Jasemina copy paste Melisa😒🤦‍♀️
Gentrit Gashi
Gentrit Gashi Пре месец
5:25 Olsa duke thën ndalone skype😁
Dksk Hshsshs
Dksk Hshsshs Пре месец
Dit e mir
Dksk Hshsshs
Dksk Hshsshs Пре месец
Un e du ledjanen dhe melisn kjo ishe per gjigj ja jem pi. Gjeve e dua andin
yuoop noke
yuoop noke Пре месец
Sara me ate surrat prej babuini tu ber si pill
Dksk Hshsshs
Dksk Hshsshs Пре месец
Arijani do ta qet nga I msjoni
Dksk Hshsshs
Dksk Hshsshs Пре месец
Murat puthe
Dksk Hshsshs
Dksk Hshsshs Пре месец
Ti e dashuron shum👰🤵💝💝💝
Daniel Troka
Daniel Troka Пре месец
O sindi o kare
seiom jvony
seiom jvony Пре месец
O Arjan jetoj ne Amerike dhe n Kanada, ja ke fut kot per sa i perket puthjes ne forme pershendetje.
Linda 88
Linda 88 Пре месец
Arjan konomi sot ja futi kot
mikea hiooi
mikea hiooi Пре месец
Arjan Konomi osht njeri shum i menqur ama osht tipik asi gjyshi shqiptar qe kur ti iken truri dhe behet me nerva te fyen me fjalet me te renda qe i vin ne mendje
Keli Keli
Keli Keli Пре месец
Arjan ik qihu o shoq se ja fut kot
seiom jvony
seiom jvony Пре месец
Gangster Schow 😂😂😂😂😂 Sara dhe Jasmina dot duhej te perjashtohen te dyat nga Emisioni.. Olsa a pret qe dikush te vritet shkaku i ktyre Femrave flliqsira??? Dot sugjero
Ledion Shaho
Ledion Shaho Пре месец
arjan mos i fol sindit ashtu ti
Ledion Shaho
Ledion Shaho Пре месец
atdhe ti je me i miri
mikea hiooi
mikea hiooi Пре месец
Atdheu do që ta kaloj situatën duke thënë si marr për bazë kërcënimet Ndërkohë Bora do ta bëj dramatike që t marri më shumë viwes
Aurelio
Aurelio Пре месец
Me gomarrrrrrr kyyyy loco,oreeeee sprrrr cunn porrrr me ket sindinnn ahh me e thy telefonin
Νίκος Γαλαίος
Νίκος Γαλαίος Пре месец
Vec dashuri nuk ka ktu o njerez qe ne fillim kush kam ca te kapi
ariela elmazi
ariela elmazi Пре месец
O sindi holloji pak ato vetullat ose mos i lyej aq trashe se je shume e imet per ato vetulla aq te trasha.
aola wili
aola wili Пре месец
Deri dje mendoja se Sara eshte shum negative dhe poshter🥴 Sot jam e bindur🤧🤢🤢
Negan
Negan Пре месец
Sara me ate surrat prej babuini tu ber si pill
PETRIT
PETRIT Пре месец
Shum i paedeukate Arjani. E ofendon Locon si i paarsimuar pastaj Sindin se nuk e njeh muziken klasike kur ajo eshte violiniste dhe ne fund thote se nuk kam ofenduar!!! Shum i keq!
Elisa Semi
Elisa Semi Пре месец
Te ishte sara e emancipuar nuk kriton jasminen se ndrohet me shoket.
aola wili
aola wili Пре месец
po vetullat e sindit hahahaha
donceta
donceta Пре месец
Se kuptoj pse Arjani e ofendon kaq shume Sindin? Perdorin ca metoda shume te uleta shumica qe jane aty per tiu kunderpergjigjur njeri-tjetrit. Niveli i respektit dhe dinjitetit ka rene shume poshte.
Aniem’s POV
Aniem’s POV Пре месец
This called me lonely in 1500 different language
Bes Bau
Bes Bau Пре месец
😂😂😂😂😂😂😂😂Arian Konomi sa mire ja beri Elvis Karatistit 😂😂😂😂OK, OK, Ok, ke ti Elvis te drejte.. Ne fund te Emisionit e tregoj Elvisi mentalitetin Coban, pa fije Edukate dhe hakmarese.. Ja u hakmora me Arianin 😂😂😂😂😂😂😂Ariani ja beri rrafsh.. Ok Hajvan ti ke te drejte.. Sindi sinqerisht qenka Femer pa fije kulture dhe sjellje..Mere Elvisin dhe zhdukeni sbashku se as qe dua tju degjoj e leje me tju shoh!!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Bes Bau
Bes Bau Пре месец
Sa kontradikte esht kjo Sindi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️NE Rumani na paska pas Shoke nga e gjith Bota etj.. Pas disa minutave thot se ska Shoqeri dhe sdo tjet pjese e ndonje Shoqerie.. Dmth me Koreanet ka qene Shoqe, a ne Shqiperi sdo Shoqeri 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Un ve bast se Sindi as qe e di ku gjendet Korea..Shihet sjellja e Sindit qe ka Studiuar ne Rumani te Jevget dhe sjellja e Aristeles qe ka Studiuar ne Shqiperi.. Dallimi esht si Dita me Naten.. Melisa shuuum bukur i tha Elvisit ne fillim.. Po a meret Elvisi per Burre moj Hajvane Sindi?? Po ne anen tjeter a meret Sindi per Grua?? Kjo Femer te ben te vetvritesh.. 1.40 cm Hajvane ne tru dhe cdogje tjeter.. Ne fund te fundit u gjeten Cobanja dhe Cobani.. Mungojn veten dhent.. Dot ju blej Un ktyre disa Dhen qe te dalin ne Male sbashku..E ka Elvis Karatistin qe do ta mbroj nga cdo rezik 😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️
Bes Bau
Bes Bau Пре месец
Elvisin dot duhej ta merte Edi Rama ne PS dhe ta bej Minister per WC e Shqiperise.. Sinqerisht sdua ta shikoj ket Emision vetem shkaku i Elvisit dhe Hajvanes pa fije kulture Sindit.. Ky Elvisi fol ashtu sikur te ishte ndonje Shkenctar ose Jurist.. Ne te vertet ska mend fare.. Shyqyr qe ka mesuar Profesionin e Tattoos se ndryshe dot ishte me Dhen maleve si Coban.. Po mendoj se ka shum Cobana qe sigurt kan me shum mend se Elvisi me Sindin sbashku.. Kta te dyt akoma skan arritur ta kuptojn sensin e Emisionit dhe ARIANIT.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Bes Bau
Bes Bau Пре месец
Sindi ka Sudiuar ne Rumani 😂😂😂😂😂😂te Jevget Romun.. Shqiperia i ka Shkollat e muzikes 100 her me te mira se Rumania.. Ooo Sindi moj Cobane Rumune.. Un kam Studiuar ne Gjermani ku Romunet vijn ktu si lypes rrugve.. Ariani ka 100 %te drejte.. Edhe Un jam puthur me Shoqet Gjermane ne Buze.. Natyrisht ka lloj lloj Femrash, qe sputhin ne buze.. Dmth disa e bejn e disa se bejn.. Ket mendon Ariani.. Sindi ne Rumani ka pa ndoshta disa Korean qe edhe vet i kemi pasur ktu ne Gjermani qe as qe shoqeroheshin me na te tjeret.. Sindi duhet ta dij se Rumania edhe pse esht ne BE ktu ne Gjermani as qe llogaritet e tille.. Ky Elvisi koken e ka si duket bosh brenda.. Ku ka nivelin Elvis Majmuni te bisedoj per jeten Sociale neper vendet Europiane.. Ka shetitur Elvisi ne Itali qe esht akoma me keq se Shqiperia 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂
Bes Bau
Bes Bau Пре месец
Gangster Schow 😂😂😂😂😂 Sara dhe Jasmina dot duhej te perjashtohen te dyat nga Emisioni.. Olsa a pret qe dikush te vritet shkaku i ktyre Femrave flliqsira??? Dot sugjeroja qe ti perjashtojsh nga Emisioni kta dy Vajzat "Sara Jasmina" Po shihet qarte se kta dy Vajzat kan ardhur ne Perputhen vetem e vetem per fame.. Femra fallco jan te dyat.. Perjashtoj nga Emisioni se dot ndodhin gjera qe do ta prishin Emisionin dhe dot behen cudira.. Si qesh kjo Sara, si nje flliqsire e keqe.. Riniani me duket si viktime..
FF ALBOZ
FF ALBOZ Пре месец
Atdheu do që ta kaloj situatën duke thënë si marr për bazë kërcënimet Ndërkohë Bora do ta bëj dramatike që t marri më shumë viwes
Erin Balliu
Erin Balliu Пре месец
Nuk thone kot femrat kane futur shejtanin ne shishe. kur shejtani pa Saren e ka hapur vete shishen... Sara eshte 😈
Esmeralda Gjeci
Esmeralda Gjeci Пре месец
Hahaha o zot u kenaqa me komentet
Aliu Emiljano
Aliu Emiljano Пре месец
Aman Arjan se dhe ti po na i shpif kohet e fundit me duket se po tregoj fytyren tend te vertete perverse
Aliu Emiljano
Aliu Emiljano Пре месец
Si gjyq po me duket sot🤮
Nora Krasniqi
Nora Krasniqi Пре месец
Hahhahahaha Arian Komoni you are the best....sa mir ja ke ba sindit.....qka kam kesh 😂😂😂
Ag Dor
Ag Dor Пре месец
po vetullat e sindit hahahaha
Saimir Kapuci
Saimir Kapuci Пре месец
Me emisjon vk ska po çfar të shojm
Mevlude V aliji
Mevlude V aliji Пре месец
Sindi ndryshoj vetllat se shum e plak po dukesh
Mo mu 20
Mo mu 20 Пре месец
Gabim Arjan vetem aty ne Shqiperi puthin kush tu dale peroara ,ne skemi jo neper bote pare keto qe thua ti ,...
Diana Estrefi
Diana Estrefi Пре месец
Ky bon si. Burr zamani. Do me ja mbledh ksaj.kjo mori.kot shyqyrqë gjeti një për vete. Shko mi ti bjeri qemanes.Murati.i shkretë gjynaf po i dridhet zëri.
Ervis Hykaj
Ervis Hykaj Пре месец
He ca do me beni jam une
Fozi Fozi
Fozi Fozi Пре месец
Juli je me i miri je njeri me zemer te madhe.
Fatlum Sejdiu
Fatlum Sejdiu Пре месец
sindi sod sa bukur osht ka doket edhe syt e vetllat shum um pelqejn po sidomos flokt e saj me pelqejn teper ❤😘
Anesa
Anesa Пре месец
Oj sara ... Mos u mundo kot se Atdheu nuk genjen
Diana Naikolli
Diana Naikolli Пре месец
U sa turp
Clash Kings
Clash Kings Пре месец
*JEPINI RRITJE RROGE ARJANIT DHE KONFIRMOJENI PUBLIKISHT, 15%* 👇 VOTONI
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Пре месец
Atdheu shume i papjekur dhe vegel e olses.eshte injorant dhe shume fallco dhe i shtirur
Liridone Nuhi
Liridone Nuhi Пре месец
Si fanse shum shum e madhe e Arjan Konomit, me Sindin e teproi ( e tepron) :(
Kukes Alb
Kukes Alb Пре месец
Sara Ka një lidhje jasht
Liam jola
Liam jola Пре месец
Olsa mos e kerceno Atdheun moj goc 😂
Elona Gianni
Elona Gianni Пре месец
O Arjan ktu e ke gabim ska lidhje fare se ka jetu jasht sara eshte europiane dhe puthen në buzë se edhe une jetoj jashtë kam 27 vjet ne emigrim po nuk puthem me djem te tjer
Visa Kucaj
Visa Kucaj Пре месец
Te lumt goja Arjan Konomi mbyllja gojen kesaj debiles sindit
Call of Duty ALB
Call of Duty ALB Пре месец
O sindi kape lokon dor per dore dhe dilni nga emisioni duke kercyer
Ermelinda Gj
Ermelinda Gj Пре месец
Cdo Puthje puthje esht njesoj gjith boten?? , po pra edhe nje keng e mandit te nishtulles dhe rihanes njesoj keng qe keng esht ...🙄🙄🙄
Ermelinda Gj
Ermelinda Gj Пре месец
Kjo sindi injorante o zoottt.... mir e tha arjani e ka be ate shkollimin ne rumani sikur ka qen ne oxford e na thot ka nje shoqr japoneze apo korea po ik moj vajz se dhe ne shqiperi ke japonez e kinez e ca te duash ti , ca do te thot se me nje kokerr do tregosh gjith kulturen te atij shteti.edhe dy shoqe vajza e japin puthje baby kiss e esht thjesh gjest afeksioni jo lezbike. Akoma sdin me be krahasimin e baby kiss me french kiss ,,hajde hajde
valdrin lakna
valdrin lakna Пре месец
Kjo sara duhet te largohet automatikisht nga programi kjo sja vlen te jet ne program puth atdheun puth rinianin presim me ke do tbej rastsisht seks aty me ndonje kandidat
Aldorjan Dhima
Aldorjan Dhima Пре месец
Vetullat e sindit si shtylla betoni
Russi YT
Russi YT Пре месец
Bejeni ni votim per arianin kush e don e kush jo te jet ende ne emision
DMXxX
DMXxX Пре месец
...jo e puthi jo se puthi... aj medet shum bajat mu keni bo. Sdi kush ju shikon ju dhe keti programi. ... se pari , nbuz nbuz...tani, nzuz nzuz... Nje shprehje e moqme.. Si ka thën Edi Rama : KAZAN ...KAZAN ...KAZAAAAN . Jeni bo trash (plerat 🗑 ) of Albanian television
London Boy
London Boy Пре месец
Ka te drejt arjani sepse ne disa vende jasht shqiperis puthen ne buze.......... mos na acaroni shqicen e 7 te trrurit😂
Gem X
Gem X Пре месец
Aktor kredit jon .PORNO CLUB tha opahiri e kom puth heheheh kuqka ti hongsha ato tatuaje qe i paske ty duet me Q ka 6 ne dit deri sa te drridhen kembet si pul e te dalin lot pre lezetit
Old School
Old School Пре месец
shume bushtra Jasmina dhe Sara largojini dyjat kuqkat
K Q
K Q Пре месец
Bo Sara eshte super Kuder
rashela cani
rashela cani Пре месец
Më mir e mbyll këtë përputhen se jeni bër si estrada e rroskovecit🤣🤣🤣🤣
Amy Amy
Amy Amy Пре месец
Loco ke ren shum posht 🤮
Amy Amy
Amy Amy Пре месец
Mir ja bere Sindit o Arjan
Fatos kaca
Fatos kaca Пре месец
Minuta 46:10 e theu shishen e champagne 🍾😂😂😂😂😂
Balo Fazliu
Balo Fazliu Пре месец
po qka mereni me puthjet e sares Sara ashte Pornostarka nmr 1
Meli Emi
Meli Emi Пре месец
Loco 👏👏
Ardian Drekaj
Ardian Drekaj Пре месец
Arjan Konomi ndrerro korrier drege se paske vajt x lesh
Ardian Drekaj
Ardian Drekaj Пре месец
Arjan Konomi, shoket puthen ne buze??? Ku ne boten tende , se ne asnje vend te botes nuk eshte normale🙈🙈
Encyi Love You
Encyi Love You Пре месец
Elvis je njish👍👍👍👍👍👍
Ardian Drekaj
Ardian Drekaj Пре месец
Atdheu don ti puth te gjitha, kurse per Atdheun puthja qenka problem
North Albania
North Albania Пре месец
Bravo loco
Elisabeta Voci
Elisabeta Voci Пре месец
54:54 dakord ok dakord mood 😂
Diana Najkolli
Diana Najkolli Пре месец
JULI ME I MIRI.
Elisabeta Voci
Elisabeta Voci Пре месец
45:14 imagjinoj locon dhe sindin duke bashkjetuar. Gjate kohes se veres loco duke lexuar liber ne ballkon me cigare ndersa sindi duke i ren violines nje melodi te lehte dhe loco duke i ber pyetje sindit cdo 5/10 minuta Kaq chill me duken kta bashk
lavdrim saliu
lavdrim saliu Пре месец
kultur rumune ..!!! wtff
Hyrije Bici
Hyrije Bici Пре месец
Po ti arjan nxjerre gruen tënde të puth gjith burrat ne buz sipas teje di europa
Encyi Love You
Encyi Love You Пре месец
O Arjan mblidhi delet mo lal se te paskan ik🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Encyi Love You
Encyi Love You Пре месец
Eshte ber kjo Sarà si halla halla zot na ruaj,😕😕😕😕😕😕😕
Hyrije Bici
Hyrije Bici Пре месец
Jo jo Arjan Konomi ne franc nuk ka shanc kjo qe thu ti Po ti don të bejsh shou turp të vi Pse nuk e nxjerr vajzen tende të puth qunat ne buz
Bukurije Sejdijaj
Bukurije Sejdijaj Пре месец
o arjan mös u mundo kot bre se veq po ja fut se perendim jetojm amo kurr nuk ndodh mu puth mes veti shok e shoqe po mos u mundoo bre bravo loco 👑👑
Ilire Kovaci
Ilire Kovaci Пре месец
Ariani nuk eshte i kenaqur me rrogen per at reagon keshtu me ofendime qe ti rritet rroga .....turp per ju qe degjeneroni rinin dhe turp per ne qe ju perkrahim e harxhojm kohen qe ju shikojm
Unikkatil1912 TheBlodyAlbozz
Qfar mentaliteti i lodhur i kohes se enver hoxhes po evropianet femra te puth ne buz edhe se ka pik problemi
Angela Marko
Angela Marko Пре месец
Atdheu do te gjej justifikim qe ta ler emisionin se e pret infermerja
Kela Spaho
Kela Spaho Пре месец
Hahah kjo Bora si e ben fyryren...cfare aktrimi..kurse kjo Sara qesh me ironi,cfare femrash vine vetem per fame dhe para nuk pyesin cfare bejne....
Tina Bujar
Tina Bujar Пре месец
A sa Mir ja beri kesaj Sindit thu Se ka bere namin qe ka studiuar, kish pas qene far Oxford ama ne Rumani
Servise Vodafone
Servise Vodafone Пре месец
Kete saren krejt estrada e ka pallaur pse nuk e pytni sa vetave va ka mar ngoj edhe sa sperma ka honger e shkreta pytnia pak aman sa lek i keni mor prasit vec thuajn prasi se keshtu me quan ajo e din ajo vec me ma mar ngoj 😂😂
Потврди
DOBRO JUTRO, KOMŠIJA \\ SEZONA 3 \\ EPIZODA 5
39:02
DOBRO JUTRO, KOMŠIJA \\ SEZONA 3 \\ EPIZODA 5
39:02
EKSTREMNE MUZIČKE STOLICE! *u karantinu*
14:00
MvRyhan Funny videos #tiktok Best tik tok
0:15