Тамно

MELINDA - MEKATARE 

Пратите
Приказа 13 мил
97% 124 703 3 469

Stream or Download „MEKATARE“ by MELINDA here 🎧 avd.lnk.to/MekatareStores
Produced by BIGBANG
Lyrics by Melinda, Gjiko & Skerdi
a REDBOX ent. Production
Mastered by: Johan Bejerholm
Directed by Valon Aziri
Video production by CINEGR8
MELINDA on INSTAGRAM: melindaademi
Styling by Walone Fashion Group
MakeUp by Arber Bytyqi
Hair by Gent Azemi (Angel Studio)
℗ AVD Digital // © Melinda Ademi
#melinda #mekatare

Музика

Објављено

 

20 дец 2020

Дели:

Ссилка:

Преузми:

Отпреми.....

Додај:

Моја листа песама
Додај на листу Гледајте касније
Коментара 100   
Melinda Ademi
Melinda Ademi Пре 2 месеца
Zemer ca do ti se sun pot bi n’fije ton kohen tu u perla na shkatrove krejt lidhjen Zemer ca do ti t’paska nxon pija ija ejj tash pom thirr po don me m’pa n’Facebook e ki block block block n’Instagram e ki block block block n’telefon e ki block block block pse ma theve zemren bre ti qifsha robt Ti ishe kot ti mjepe veq lot kaniher ki vyt mu kon me mu shok s’mendojshe me kry mendojshe me dick mu bone armik e tash ik Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi n’gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam Tu luta a tu lu tu luta a me fjat e buta qe ti kur smi ki ngu qa bone djale m’bone mekatare mos harro vajzat shiptare se lojn pa marr hakmarje E tash mos mthirr mo beb beb as mos m’thirr kur tvyjn lek lek a t’kujtohet kur u ndijsha keq qysh u zhdukshe si foto n’snap se skom kohe per me hup as nuk jom loder me lujt krejt ca ki bo ti ki mi pagu hajde meri teshat sa sti kom gjujt Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi n’gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam
lyric_ alson
lyric_ alson Пре дан
@Enigma Records ok
Idajet Gjyriqi
Idajet Gjyriqi Пре дан
Hdhehds
Nimi Shabani
Nimi Shabani Пре 3 дана
O zemer veq vazhdo telutem boma reply
Belushe Kapllani
Belushe Kapllani Пре 3 дана
Wow
Albinot Albinot
Albinot Albinot Пре 4 дана
👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨🇦🇱💪❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
FilmTVHD
FilmTVHD Пре 8 сати
2:18 shum zë i bukur e i pastër
Tara Baftiri
Tara Baftiri Пре 11 сати
Qe ta e kam muzak
Justin Bieber
Justin Bieber Пре 13 сати
O shpirt Lyeji dhe njer Floket te Verdha se te shkojn shum te dua.
Kezi Beda
Kezi Beda Пре 20 сати
O kuku per keta qe sedin kush je se veq emrin me ni diku Melinda ju kish ardh me vjell.e trent nuk po na le rehat tu bertit krejt bllokun e baneses qoj pesh me pertiba me piskama tu ju me shua mureve e ketu kishe jam dikushi kegetare e hamamit turp turp turp per ty Melinda
F_Z 2021
F_Z 2021 Пре дан
Bravoooooo Melinda🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏😘😘😘😘😍👌👌👌🌟🌟🌟🌟✌️✌️
elkinggg
elkinggg Пре дан
ne i jap kersah music 10000000 pike keng shum shum shum bukr
lije lije
lije lije Пре дан
Melinda Ademi ❤️👑👑👑👑👑👑👑👑👑 suksese
Ryva Qerimaj
Ryva Qerimaj Пре 2 дана
ol po
Ledijan Zogaj
Ledijan Zogaj Пре 3 дана
Melinda je shum e bukur te dua fansja jeme te duaaaaa 😍😍😍😚😚😚😛😚😚😚😚
erkida mhilli
erkida mhilli Пре 4 дана
O MELINDA moj MELINDA floket e bukura syt si drita. Ti shkelqen si dielli qe ngritet lart ne behar.fancet/fancat e tu te zjarrt vdesi per te takuar.zerin e embel si akullorja buzet si molla syt si karameili dhe zemren me te bardh
Arjeta Uka
Arjeta Uka Пре 4 дана
💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💜😭😭😭
me dorë në zemër
me dorë në zemër Пре 4 дана
please click in my channel and see my new# video
BESA
BESA Пре 4 дана
Tqr* me dashuri Besa ♥️
Bajram Hajdari
Bajram Hajdari Пре 4 дана
Shume e bukur kenga super me pelqeu👌😂😂🤟👌👌
vfkvxcnj sdcggg
vfkvxcnj sdcggg Пре 4 дана
I love you so ❤️❤️melida
Albinot Albinot
Albinot Albinot Пре 4 дана
👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍑🍆🍑🍆🍑🍆
Albinot Albinot
Albinot Albinot Пре 3 дана
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Albinot Albinot
Albinot Albinot Пре 4 дана
Oj Melinda xhibon
Vinnie Del costa
Vinnie Del costa Пре 4 дана
Oh Blerina ca ke me Mua I have lots of love to give lots of ladies there that need..... hug’s
Nexhat Iseni
Nexhat Iseni Пре 5 дана
Melinda Nr1 Tjert Leta Marrin Nr2 dhe Nr3 Ikon e Mizikes Dhe Bukuris 🤩
Grep i Majtë
Grep i Majtë Пре 5 дана
Te na vetem kurvat jan Star
No Name
No Name Пре 5 дана
Mire se vini ne Republiken e Kosoves🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Gaming Shqip
Gaming Shqip Пре 5 дана
‘’Zemer pse ma theve zemren bre ti qifsha ropt ‘’ 😂👑💕❤️
Rime
Rime Пре 5 дана
Teksti pak spo tregon cka ka dasht me thon kengetarja. E para repture eshte repture feministe pra femra qe e ul posht nje ALFA e dyta repture tregon viktimen ku mashkulli i ka fajet qe e ka lon ne kohe te veshtira. Kjo kong ka mujt mu nda ne dy kong sipas kesaj historie.
Pixonix
Pixonix Пре 5 дана
Jmm
Frankfurt Frankfurt
Frankfurt Frankfurt Пре 6 дана
Ne facbook eki blok blok ne istagram eke blok blok ne tel eke blok blok pse ma theve zemre be ti qifsha rrobt 🔫
Imran Khan
Imran Khan Пре 6 дана
Wicked tunes fire 🔥
Isa Hamitialma
Isa Hamitialma Пре 6 дана
Alma te dua shumm melinda
Isa Hamitialma
Isa Hamitialma Пре 6 дана
Alma te dua shummm melinda
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter Пре 7 дана
Zemr je melinda♥️♥️♥️😍😍😍
omer omer
omer omer Пре 7 дана
Melinda shtine 1 këngë të re ❤💜💙
Elena Sidonia LEAU
Elena Sidonia LEAU Пре 7 дана
💕💕💕😘👏
Rubiana Koshena
Rubiana Koshena Пре 8 дана
Super Melinda💖💖🔥
Lumnije Hoti
Lumnije Hoti Пре 9 дана
Oj melinda Kj.om keng esht shum e bukur pse ma theve zemren brenti qifsha ropt
Fardane Asmae
Fardane Asmae Пре 9 дана
😼😽✌️🤛🤜👊💅💘💔💞💗💋💋
Lina Racaj
Lina Racaj Пре 9 дана
l
Arlinda Arlinda
Arlinda Arlinda Пре 10 дана
💛🧡💙😍😍😍😍😍😍😍😍
Amide Ibraimi
Amide Ibraimi Пре 11 дана
Te dua shum melinda
Igballe Cej
Igballe Cej Пре 11 дана
BUKUROSHEEEEE❤👄❤👄❤👄❤👄❤👄❤🐱⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👄👄
Klodian Xhelali
Klodian Xhelali Пре 12 дана
💖je 💖👌😘💖
Gencii Shows
Gencii Shows Пре 12 дана
Shumë zani i mirë, fenomenal !
k dede
k dede Пре 13 дана
Sa bukur kur e degjon babai juaj mamaja juaj kur shan tqifsha rropte🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ lum babai ca pjelle ka, kush e di si ka thene me mire e derdhja ne lavaman se sa ne pjeshke!
k dede
k dede Пре 12 дана
@DURO S nuk e di ca je femer apo mashkull? Dmth te jesh baba dhe te shohesh cupen kur shan si baxhellat dhe kenaqet he🤔 off🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ nje familje me kulture dhe femijet dalin me kulture.. nuk i thote babait degjoje kongen te qifsha rropte kur e kendon 🖐
DURO S
DURO S Пре 12 дана
nqs jeta do t ishte sic thoje ti pa sharja pa shthurje pa mekate , jeta do ishte me te vertete shume e merzitshme , njeriu eshte qenie e nderlikuar dhe jo bazike , keto sharje nganjehere e kane lezetin e tyre dhe babai i saj eshte krenar qe ajo arriti 12M shikime gjithesesi!
Ylli Hoti
Ylli Hoti Пре 13 дана
Bllollk
Klea Hyko
Klea Hyko Пре 13 дана
Melinda beji diss asaj taynes
Eshta Kosturi
Eshta Kosturi Пре 13 дана
bruh ti ske ze i feel bad for ma ears :(
Albanian n
Albanian n Пре 13 дана
and I feel bad for your taste 💜 Even Nicki minaj, Jennifer lopez and mariah carey loved melindas voice kshuqe kush je ti me thon qe ska ze huh? 😭😭 it’s always the irrelevant albanian fads
Lion Heart
Lion Heart Пре 14 дана
Shuni🤫se e hani block📵..
Swthria Vagena
Swthria Vagena Пре 14 дана
To my ex :tqr me gjith zemren time 🍒
DURO S
DURO S Пре 12 дана
Hëë tashi si beni sikur nuk ishit ju ato qe i zgjodhet ex-at , kshu e ka jeta!Ex-in duhet ta shohesh si nje element plotesues i jetes tende ne teresi jo si nje gje qe nuk kalova mire me te!mendimi im!🤙🏻
Ardit Hoxha
Ardit Hoxha Пре 14 дана
Melida shum e dua sum edhe nese jam vajz e vogel
Shaban Bacaj
Shaban Bacaj Пре 14 дана
3.9K të shkojmë në 4.0K për Queenin
Young XHÎŇØ
Young XHÎŇØ Пре 14 дана
PALIDHJE Shum fake po vrehet prej Avionit
lona lona
lona lona Пре 15 дана
Queen
JENNIEPINK 1625
JENNIEPINK 1625 Пре 15 дана
Beautiful song
Isra Troya
Isra Troya Пре 16 дана
🙀❤️
Anisa Vrellaku
Anisa Vrellaku Пре 16 дана
vertet shum me pelqen melinda shum esht e bukur ma e mir se tayna
Licorne13 Amour
Licorne13 Amour Пре 16 дана
My name is Mélinda too
TAYNA FOVER
TAYNA FOVER Пре 16 дана
O MELIND DO DALI NAI KONG TJETR 🤩🤩🤩
Loredana Maffi
Loredana Maffi Пре 16 дана
Ajde ropt Melinda
R.P
R.P Пре 17 дана
Melinda queen😍😍👸🏻
Melinda Corrales
Melinda Corrales Пре 17 дана
Melinda soy yo
Minor SC.
Minor SC. Пре 16 дана
@Melinda Corrales hola buenas
Melinda Corrales
Melinda Corrales Пре 16 дана
@Minor SC. No le creo 😳😂😂
Minor SC.
Minor SC. Пре 16 дана
😳
Melinda Corrales
Melinda Corrales Пре 17 дана
Soy yo! xd
Krasnici hamit
Krasnici hamit Пре 17 дана
Sa e bukur je te dua
Artistat Shqiptar
Artistat Shqiptar Пре 17 дана
Muzik e pa publikuar e Melindes ne kanalim tim 🔥 Subscribe!
LYRICS R
LYRICS R Пре 17 дана
Like my videooo😍😍😍
jalldize xhameta
jalldize xhameta Пре 18 дана
Sa e bukur
Ediona Bano
Ediona Bano Пре 18 дана
Obsessed with this song 👏🏻👏🏻
Valerina Stepani
Valerina Stepani Пре 18 дана
I love This song ❤️
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Пре 18 дана
MELEk
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Пре 18 дана
💋❤😎
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Пре 18 дана
💋😘💫
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Пре 18 дана
MELEK
Melinda Outfit
Melinda Outfit Пре 18 дана
👑👑👑👑
Melinda Outfit
Melinda Outfit Пре 18 дана
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘
Melinda Outfit
Melinda Outfit Пре 18 дана
💓💓💓💓💓
Kingi Deangery
Kingi Deangery Пре 19 дана
Melinda🤭🤭
valmausi79
valmausi79 Пре 19 дана
😘💖💖💖💖💖💖💖💖💖un u knaqa Duke e degjuar 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼😀
Game Over
Game Over Пре 19 дана
😉😉😉😉😉😉😉😉😠😠😠😠😠😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Rinea Pollomi
Rinea Pollomi Пре 19 дана
Z
i kuq
i kuq Пре 19 дана
🥰
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter Пре 19 дана
Te dua shum melinda jam nje qik qe te du shum ti je👸❤❤❤❤👍
Ardjan Hasanpapaj
Ardjan Hasanpapaj Пре 20 дана
Jam fansi yt i zjarrt zemer 🔥
Gabri Miho
Gabri Miho Пре 21 дан
Je me e mira💋💋💋💋❤❤❤
KAPO TLLS
KAPO TLLS Пре 21 дан
Te qifsha mu ne enca and Tanya she is 🔥🔥🔥
enver rrustolli
enver rrustolli Пре 21 дан
vajza shqiptare qe din me knu mas mirti
Arlinda Mustali
Arlinda Mustali Пре 21 дан
I love melinda shpirti jem 😇😇😘😘dashuri
Jdjdjdme beekemdmfm
Jdjdjdme beekemdmfm Пре 22 дана
Hit 2050 Qateher heket edhe corona Inshalla Inshalla
Ardian Pulaj
Ardian Pulaj Пре 22 дана
Bravo melinda!!!💰💰😃😃😻😻
Suzana Farizi
Suzana Farizi Пре 22 дана
Keng me e bukur❤️😂😂😂👍👍👍👍
Onairda levanti
Onairda levanti Пре 23 дана
Je njeshja e kengetareve botrore
James Nowt
James Nowt Пре 23 дана
Qia mir 😉😉😉😉
Elion Latifi
Elion Latifi Пре 23 дана
amon teh er pet nie Video mabo tlutom mabo nitschin Video mabo tlutom🥺🇦🇱
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Пре 23 дана
Aiiopr
Fast Life005
Fast Life005 Пре 24 дана
Oriental girl❤️😎
Edison Tabaku
Edison Tabaku Пре 24 дана
per mua kurr ska me u bo bajat kjo keng se kjo esht fiks ca ka ndodhur edhe me mua
emma la meuilleur
emma la meuilleur Пре 24 дана
mir en musika
Einfachanil bester mann FORTNITE
Sa bukur je Melinda ademi qe 2 vjet jam tu ti ngu kangat nga nzvicra
Burim Sejdiu
Burim Sejdiu Пре 25 дана
Sps sara💋
Graciela Gjoni
Graciela Gjoni Пре 25 дана
N' Facebook i ki block block block N'Instagram i ki block block block N' telefon i ki block block block Pse ma theve zemren ...😂 shume e bukur kjo pjesa 😍
Eri Des
Eri Des Пре 21 дан
bukur shum
x.bad.girl.x
x.bad.girl.x Пре 26 дана
and "vajzat shqipetare se lajn pa marre hakmarrje"😤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😈😈
Dorentina Vladi
Dorentina Vladi Пре 26 дана
te dua shum
sedk d
sedk d Пре 26 дана
Budallic woman
Shakur Meli
Shakur Meli Пре 26 дана
Kjo kang shtin urrjetje ne qifte bashke shortore te dashuruarit mbjelleni ide negative me bo ksi lloj kang gjynah pi zotit
Потврди
Kida - Drunk
03:23
Приказа 14 мил
Melinda - Karma
03:06
Приказа 12 мил
Vladika Porfirije pjeva četničke pjesme
2:51
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Приказа 17 мил
MELINDA - NASHTA
02:59
Приказа 12 мил
Melinda - Çifteli
03:05
Приказа 22 мил
Tayna - Johnny
02:54
Приказа 8 мил
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
DON XHONI - KOKAINA
02:48
Приказа 23 мил
Tayna x L'Algérino - Moona
03:01
Приказа 12 мил
Vladika Porfirije pjeva četničke pjesme
2:51
현아 (HyunA) - 'GOOD GIRL' MV
3:04
Приказа 7 мил
CHUNG HA 청하 'Bicycle' MV
3:42
Приказа 21 мил
Cardi B - Up [Official Music Video]
2:50
Приказа 59 мил
6ix9ine - ZAZA (Official Lyric Video)
1:56
Приказа 2,9 мил
SHINee 샤이니 'Don't Call Me' MV
4:10
Приказа 15 мил