Тамно

Jasminë çmendet pas Andit, dhe “lufton” shoqen e saj Sarën - Përputhen, 26 Shkurt 2021 

Пратите
Приказа 1,4 мил
92% 12 423 1 079

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSvid Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Забава

Објављено

 

26 феб 2021

Дели:

Ссилка:

Преузми:

Отпреми.....

Додај:

Моја листа песама
Додај на листу Гледајте касније
Коментара 100   
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Пре 10 сати
Me femer vkkk se kjo Jasmina plus jeni brezi pjerdhur e ka then mir dikush dhe ai djali Prince te emissioni perputhen Ktu tha juve jeni llumi i Shqiperise o zot 😔😔😩😩
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Пре 10 сати
Ju betohem qe femer si kjo Jasmina kurr jeten time as Shqiperi as Ktej Europe se besoj qe te ket qelluar ne jeten time kurrrrrrrrrrrrr dhe ju betohem se shum femer e ulet dhe plus shum brez i pjerdhur brez vkkkk o zot mjer kjo shqiperi mjer kjo toke cfar Njerzish mban. 😩😪
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Пре 11 сати
Erlindi dhe Jasmina 2 prototipa tipike femirore shum femije hahahahhaha
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Пре 11 сати
Sa vkkkk Pa Pike shije ske si femer oh Jasmine hahahahhaha
Alban Strakosha
Alban Strakosha Пре 7 дана
34:44 Andi
David Martin
David Martin Пре 11 дана
Ali pash. Tepelena. Ali Luc Lepirsi i Sulltanit
David Martin
David Martin Пре 11 дана
Mevlan Mutlymani Mutlyman i Allahut gjabil
David Martin
David Martin Пре 11 дана
MEVLAN. ERDOGYL. SULLTANI
bubi kacurrel
bubi kacurrel Пре 12 дана
O zot pas kaq shume kohesh po vnoj re djersen Jasmines ne sqetulla,po nuk ke faj,se me mbajt dikush qe kam qejf nkrah 1 vajze tjeter ,e kisha shkly.
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber Пре 15 дана
Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.
krenar prenku
krenar prenku Пре 17 дана
Andi ❤
Omer Bilali
Omer Bilali Пре 24 дана
O Buri Ashte per 7 Gra
ARBI ARBI
ARBI ARBI Пре месец
Jasmine turp sa sh bertite
Enis Xh
Enis Xh Пре месец
Shko NSHkoll edhe niher antopiqka
aferdita shala
aferdita shala Пре месец
Y u iau U kg H au I H k U I j k Uh
hoiy vinosa
hoiy vinosa Пре месец
Anna nuk zgjedh asnje djale per takimin e javes tjeter. A mendoni qe Anna Kauri del nga emisioni te djelen? 🤚
Lili Hoxha
Lili Hoxha Пре месец
O Jesmina mbylle a te goj, mos e ngrej zerin, i je urdher Andit te mbylli gojen kur flet ti pupu cfar vajze... Hajde merre per grua ate.. o Zot, O Zot 👎👎👎
abbsnn cose
abbsnn cose Пре месец
Sipas meje eri me ate djalin e ri jan rrafur per punen e leshit😂😂😂
Agentina Boraku
Agentina Boraku Пре месец
A alapaA
hoiy vinosa
hoiy vinosa Пре месец
Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty
altina krasniqi
altina krasniqi Пре месец
po doket si 33 se jo 22
Sara Sara
Sara Sara Пре месец
O qfar mbeturina turp
Sara Sara
Sara Sara Пре месец
O te gjitha jeni mbeturina
Nevermind Bro
Nevermind Bro Пре месец
Fjeihgfzgidkxdokxeijyeolywp🤑🤤❤️💕😏😚💙⛄️💨🌪💨🌥❄️🌥🎆🎇💝💛💗💜🤎🙏🏿🙏🏿🙏🏿💄👅👄😘🥰😍
dolita windo
dolita windo Пре месец
Antonela mir te thot Lediana mos nderhy sa her qe flet ajo ashtu dukesh si pa eduakate 🤷‍♀️
Ali Berisha
Ali Berisha Пре месец
Me mevlanin po kuritni sepse vetem plakat ja keni l'an ne dispizicion
lulet e vetmuara _fans_gokçe
bora je bere edhe me e bukur
Zhani Isa
Zhani Isa Пре месец
Jasemina si plake shtrigeeee,ta shpif kur fletttt🤮🤮🤮
dolita windo
dolita windo Пре месец
hahahaha
sam smith
sam smith Пре месец
LEDJANA ka kapacitetin e nje vajze ne klase te 4. Pse sbeson ne horoskop? AAA ti i ke syte blu je genjeshtar. Aaa sja ktheve flirtimin posii, dukesh shume budallaqe e dashur, sic je
Fidan Neziri
Fidan Neziri Пре месец
Si se kupto ky i gjori mevlan se kto dyja pe perdorin si top futbolli se tvetmen vemendje qe ekan kto dyja ekan nga mevlani
A A
A A Пре месец
Jasmina you stupid b.. you make no sense!!!!
Inna D
Inna D Пре месец
Shi e merziti Andin Jasmini😒 ma cun tmir e korrekt si Andi ska asnje aty ...
Diana Gjura
Diana Gjura Пре месец
Pershendetje
Manjola Fusha
Manjola Fusha Пре месец
Qe te dyja fallcooo totalisht
ludmilla muca
ludmilla muca Пре месец
Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty
Eluis Vlashi
Eluis Vlashi Пре месец
Kjo Sara shkoi puthi në buzë atdheun iku atdheu shkoi tani mori andin
Paulin Kolziu
Paulin Kolziu Пре месец
Boll me ato floket se na bere me vjedh o jasina debile kush te merr ty moj debile
Ira Tri
Ira Tri Пре месец
Jepjuni bursa te rinjve te studiojne jashte shteti, per te miren e tyre dhe per te miren e asaj Shqiperi qe po behet dita dites si me qene afrike e mos i fusni ne sherr me emisione te tilla se dashurine e jetes e gjen zemra vete , nuk ka nevoje ta beni ju Top Channel
Besa Go
Besa Go Пре месец
Mbyle gojen o antunela se je ba bajat. Budaliqe e keqe ,
Lorena Lorii12
Lorena Lorii12 Пре месец
Kjo jasmina me femer trape ska
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli Пре месец
🐦🎼🌺rsvid.info/video/0abVd7eZloi5gqs.html🐦🎼🐦
Halil Murrani
Halil Murrani Пре месец
Ky emisjoni perputhen esht ber Si burdello I ke femrat rrjesht Ngjasojn njesoj si punonjesit e burdellos . Kush tjet i interesu tvejn, edhe seks te bejn edhe me fam te behen hahahaha
123 123
123 123 Пре месец
Ledjana nuk me pelqen fare ka fry edhe buzt i ka ba si lop
Alea lumi
Alea lumi Пре месец
Uu
K Q
K Q Пре месец
Antonela je cop 💩
ErëzaD
ErëzaD Пре месец
Pse nuk pe hapni emisionin Big brother??
Isnije Azizi
Isnije Azizi Пре месец
Bora dhe arian nuk e di pse duhet te mireni me jasminen. jasmina eshte xheloze ndaj andit........
Denis Alla
Denis Alla Пре месец
Jasmina te kisha paragjykuar po me kte debat i dhe sh vlera vetes bravvaaaaaa!!!
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari Пре месец
Lediana ben loj qart poeka ati Antonelen dhe fshihet pas Antonelen arsjetime tkota kurse Antonela hin nmes ndersa Lediana vet ska fare interes per Mevlanin pravo qe ezbuluat mir fare qe ben lojra Lediana me Mevlanin se eka ber sinje Loder Mevlanin ehek per hunde Mevlanin dhe ehedh elen ulur nkarike te pres.
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari Пре месец
Lediana ben skenare tkota aty koti kur del mete tjeret endjen afrimin perqafimin the thet aty endjej kure djej perqafoj kurse per mevlanin sendjen judasht kenga tani iduhet klibi dhe gjen arsie tek veprimet e ledianes apo tmevlanit vet ben lojra me mevlanin iduket mevlani si loder prandaj tallet me mevlanin. Perqfime tleta me tjeret kurse mevlanit ishet xhelozij ben perqafime tjera tallet me arsjetime jo ty mevlan jo Antonela kurse vet ben lojra,,,,,,, Antonela esht shum me eafert me mevlanin dhe me esinqert Antonela ndaj mevlanit Mevlan Antonela esht per ty.
Benin Kastrati
Benin Kastrati Пре месец
Kur vajta ne shtepi k.....ishte thy kur vajta ne tiran bo.....bo.... ishte zan
Bekim Malushaj
Bekim Malushaj Пре месец
Jasmina ash ndjrsit pre sikletit ndaj andit
Vera Klodjan
Vera Klodjan Пре месец
Jasmina esht nje k...e vogel
Bes Bau
Bes Bau Пре месец
ANTONELA 😂😂😂😂KY DJALI NGA MAQEDONIA STE ZGJODHI TY 😂😂😂😂😂DHE PSE QESHNI ME ANEN A? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
albisouldragon
albisouldragon Пре месец
Po pse nuk e quajn "Telemarketing" kete emision keta... na can trapin me keto reklamat direkte, skam par vend te botes qe prezantusi nxjer nje kuti e fillon ben telemarketing ne mes te nje emisioni
Sabit Maksuti
Sabit Maksuti Пре месец
Puth ky puth ai esht bo swinger klub vetem ajo ka met te shqiptart
Elon Bytyqi
Elon Bytyqi Пре месец
mungon fatjoni
jdkdkkd uggoucuc
jdkdkkd uggoucuc Пре месец
Sqetllat e jasmines gjith djers🤭😂😂
Daniela Mardoda
Daniela Mardoda Пре месец
Sa e pa' edukatë Jasmina 🤮
Skender Skender
Skender Skender Пре месец
Vajze sokoleshe
Bato Dardanian
Bato Dardanian Пре месец
Ndër femrat me të edukuara aty është Ledjana , ju pelqeu apo jo e vërteta është e tillë !
Ela Xhaferi
Ela Xhaferi Пре месец
Takimi i trete i Andit me Saren me duket si takimi i Mevlanit me Shqipen kur flisnin per Fjorelen
Bes Bau
Bes Bau Пре месец
ANTONELA ANTONELA.. MENDOVA SE JE FEMER E SINQERTE DHE FEMER.. TI QENKE FEMER HAJVANE TOTAL.. SHKOJ PAS MEVLANIT SI QENI TE ZOTIT VET 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ UN JAM GJERMAN DHE JETOJ NE GJERMANI KU DHE JAM LINDUR, POR DERI SOT SKAM PA NJE FEMER QE KSHTU HAPUR TI SHKON NJE MASHKULLI PAS.. SI QENI PAS TE ZOTIT.. OJ ANTONELA DUHET TA KUPTOJSH NJEHER E PERGJITHMON SE NJE FEMER QE I SHKON NJE MASHKULLIT PAS SI QEN, AJO MA SHUM E LARGON AT DJAL SE QE E AFRON.. PASTAJ MESHKUJT SHQIPTAR E SHFRYTZOJN KET GJEST AKOMA MA SHUM SE TE TJERET.. E DI SI JE BE TI PAS MEVLANIT?? NA GJERMANT I THUAM "LAUFHUND" NE FUND TI DOT HUMBISH 100 %.. LEDIANA DOT FITON SE NUK I SHKON MEVLANIT PAS SI QEN..
mira hasa
mira hasa Пре месец
Mevlan merr ledjanen ajo asht per ty jeni te mrekullushem te dy
Megan
Megan Пре месец
Ky andi shkon me jasminen po kjo tall prapanicen me te kush mendo si mu reply✋✋
Julia Walerczyk
Julia Walerczyk Пре месец
Mevlani eshte bere si inventari i perputhen , sa i jan merzitur dhe gocat. :D
AGRO WEB
AGRO WEB Пре месец
Pershendetje te gjitheve ! Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume ! Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga RSvid per arsye verifikimi! Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin ! Ju falenderoj !
Miri Dota
Miri Dota Пре месец
Fjal greke
Miri Dota
Miri Dota Пре месец
1 vrejte per arjan konomin perdor fjal
Qadi Cengu
Qadi Cengu Пре месец
Pse lediana zgjedhe dy her
Qadi Cengu
Qadi Cengu Пре месец
Pse zgjedh dy her ledjana o emision pa lidhje
Administratori i pallatit tim - Your Voice
Sub ju lutem te bejme gjera te bukura per komunitetit dhe te ndihmojme njeri tjetrin rsvid.info/video/u5nLl9hzznXairM.html
GabrielJaupiofficialkomedi
GabrielJaupiofficialkomedi Пре месец
Ju lutem beni subcride nese ini me kete mendim qe te gjithe bejn loje
Baad Girl
Baad Girl Пре месец
jasemin tash veq se te tha arjani mir se po fol spo tu nalet ajo goj e flliqt qka hamomi pot vjen inati kjo sara bash cop Edhe ata qe e kan refuzu kan desh m arrit diqka po smujten kurgjo qka tash kallen mas sajna ja neve na pelqen ja e mir
suzi koci
suzi koci Пре месец
Kjo jesemina eshte kot fare Andi mendohu mire per jezeminen S3 jeta duhet te shijohet cdo moment
Kajla official
Kajla official Пре месец
rsvid.info/video/2NjbY9mVw5a6kMU.html qellimi i jetes🤗
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Пре месец
rsvid.info/video/lbrFgK-p04a5qqc.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Пре месец
rsvid.info/video/lbrFgK-p04a5qqc.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Пре месец
rsvid.info/video/lbrFgK-p04a5qqc.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Пре месец
rsvid.info/video/lbrFgK-p04a5qqc.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Пре месец
rsvid.info/video/lbrFgK-p04a5qqc.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Пре месец
rsvid.info/video/lbrFgK-p04a5qqc.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Пре месец
rsvid.info/video/lbrFgK-p04a5qqc.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Пре месец
rsvid.info/video/lbrFgK-p04a5qqc.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Пре месец
rsvid.info/video/lbrFgK-p04a5qqc.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Пре месец
rsvid.info/video/lbrFgK-p04a5qqc.html shikone kete video ju lutem ju dua
Mirjani Vata
Mirjani Vata Пре месец
Ahahahha si o bo si me naj dyqan perimesh shifi kta se jan t mira lot si t duken kta portokalla
Alexandre 549
Alexandre 549 Пре месец
A quand une émission comme celle là en FRANCE ?😊
Moza Shabaj
Moza Shabaj Пре месец
AgfFAjgRbaauafhaiagRgahagarFaragagahRIas fgabahafRkaaffa. SgabzgfGsgg.NzgVGfVVHGGgbIagFabgarabwucda uwstbsksbggebajsv
Hello It'sMe
Hello It'sMe Пре месец
30:19
DAVID WHO!
DAVID WHO! Пре месец
*A U LAVE O ZDRROMCE SE ESHTE E DJELE SOT🤢🤢🤢*
INT SARDI
INT SARDI Пре месец
🤣Mevlani qe pelqen saren
Brb bbxl
Brb bbxl Пре месец
Jasmina jasht sdurohesh me!
Shefqet W
Shefqet W Пре месец
Po kjo jasebrima është tamam femër e pacipë kafshë dhe e paedukatë .
Kemi xana
Kemi xana Пре месец
jasemina haoi kraht ti fluturo tani
Valeria Qyli
Valeria Qyli Пре месец
Sara kot fare
king kingu
king kingu Пре месец
20:42 21:09 Jasmina zhulajq njeristur e ndyt mos i hedh duart ne ajer kur je aq e pa fresh
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Пре месец
Kete mavlanin pse mbani ne emision se kuptoj.ai do zhdukur se eshte edhe shume fallco dhe asnje vajze nuk e do thjesht e perdorin tallavane
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Пре месец
Shume nivel i ulet
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Пре месец
Edhe kjo ledjana e pa edukuar.njesoj si shpellare.aman ku i gjejne keto femra qe me shume i ngjajne burrave se bukurise femerore
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Пре месец
Jasmina eshte nje provinciale e pa edukuar dhe shume e pakulturuar..
Потврди
2L - SCANDINAVIA (OFFICIAL VIDEO)
2:52
Приказа 2 мил
Cunami x Neloe - Transport
2:29
Приказа 440 хиљ.
Crvena zvezda - Partizan 1:0, highlights
8:56
Mame mi
2:58
Приказа 157 хиљ.
2L - SCANDINAVIA (OFFICIAL VIDEO)
2:52
Приказа 2 мил
Cunami x Neloe - Transport
2:29
Приказа 440 хиљ.
Crvena zvezda - Partizan 1:0, highlights
8:56
Mame mi
2:58
Приказа 157 хиљ.
TwinsFromRussia latest tiktok #shorts
0:53
Dosije - Ljuba Zemunac 3. deo | PRVA
41:41
Приказа 765 хиљ.