Тамно

Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan 

Пратите
Приказа 6 мил
97% 53 662 1 629

fanlink.to/EraRamazan
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Teksti: Arian AGUSHI
Melodia: Kreshnik AVDIU
Aranzhman: Ardian KASTRATI
Mix & Mastering: Rrahman KRYEZIU
Video: Imagine FILMS
Skenari & Regjia: Arian AGUSHI

@Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi
Connect with Adem Ramadani
AdemRamadanifaqjazyrtare
ademramadani78

#GoldAG #ademramadanizyrtare #ONIMA

Забава

Објављено

 

13 апр 2021

Дели:

Ссилка:

Преузми:

Отпреми.....

Додај:

Моја листа песама
Додај на листу Гледајте касније
Коментара 100   
Laurent Mijalica
Laurent Mijalica Пре сат
Mir
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Пре 3 сата
Adem Ramadani Gold AG Allahu Ju Ruajt Amin Ya Rrabin
Asman Hoti
Asman Hoti Пре 4 сата
Elhamdulilah, Elhamdulilah, Elhamdulilah rabulalemin!!!
Hana Krasniqi
Hana Krasniqi Пре 5 сати
UN JAM MUSLIMANE PO JU THAM URIME FITER BAJRAMI TE GJITHVE ALLAHU JAV KA PRANU AGJERIMIN AMIN ☝️ SHUM MIR ADEM RAMADANI KE KENGDU DHE GOLDI KA KNU SHUM MIR SUKSESE ☝️🤲💜🤎🤩🤩😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰
Elton Daily
Elton Daily Пре 18 сати
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
niduoe stre
niduoe stre Пре 22 сата
Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !
Lime Shtufi
Lime Shtufi Пре 22 сата
👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍☝️☝️☝️
Pepa Ilda
Pepa Ilda Пре дан
🤲🏻🤲🏻
liridon bytyqi
liridon bytyqi Пре дан
Kjo ilahi ka me mbet emblematike per Ramazan,❤❤❤😭
Rambothe Risa
Rambothe Risa Пре дан
Urine ❤❤❤❤💙💙
niduoe stre
niduoe stre Пре 22 сата
lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
Sibora Gashi
Sibora Gashi Пре 2 дана
Na knaqt me kto muzika oo zot ruj kta burra aq zemer mir❤Gold ag dhe ademi❤ shumm ilahi e bukur.
Пре 2 дана
Selame aljkum vella
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
k_rim_rimk 75paris
k_rim_rimk 75paris Пре 2 дана
# Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi
Mahmoud Alesmail
Mahmoud Alesmail Пре 2 дана
رمضان كريم:)
Kosova Ferizaj
Kosova Ferizaj Пре 2 дана
Shkoj ramazani erdhi bajrami ❤❤❤👏👏
Lenci Gjoka
Lenci Gjoka Пре 2 дана
O cfar ze te bukur ke adem te bekoft zoti
Arlind Hoxha
Arlind Hoxha Пре 2 дана
Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !
bofooit gojo
bofooit gojo Пре дан
Allahu ju ruajt e ju shperbleft jeni te pa zevendesueshem Per hajr na qofte ky muaj i bekuar Urime te gjithe musulmaneve😭❤❤❤🤲🤲🤲
moni ferizi
moni ferizi Пре 2 дана
ℝ𝕒𝕞𝕒𝕫𝕒𝕟𝕚
Annette Jenkins
Annette Jenkins Пре 2 дана
ssur.cc/girlsonlinekcs97 💖🖤👄 _L-o-V-e-S-e-X_👸 #👄今後は気をライブ配信の再編ありがとうです👩‍ #この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, #在整個人類歷史上,#強者,Y( #富人和具有狡猾特質的人捕食部落,#氏族,#城鎮,#城市和鄉村中的弱者,#無`'#守和貧窮成員。#然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,#並繼續將其 融入不斷發展的人類社會。.#說到食物,#不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。#相反,💔#他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。#他們學會了清潔,#切塊,#調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,#在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,#並且學會了使用芳香的木煙(#如山核桃,#山核桃和豆科灌木 #來調味食Y%_
bofooit gojo
bofooit gojo Пре дан
Kush agjeron Allahu ju boft Kabull
Rinesa Berisha
Rinesa Berisha Пре 2 дана
🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤
Rexhep Treshnjeva
Rexhep Treshnjeva Пре 3 дана
ju knoft zemra ☝
gezime tafxhafa
gezime tafxhafa Пре 3 дана
Me tëvërtetë është shumë e bukur
DREAM OF CHARLI D'AMELIO
DREAM OF CHARLI D'AMELIO Пре 3 дана
sikur te gith te kishim qen musliman e te lutim allahun qe krijoi cdo gje ZOTI AGJERIMIN JA U PRANOFT 💘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Eda Axhami
Eda Axhami Пре 3 дана
Urime bajrami musliman
Herolinda Halilaj
Herolinda Halilaj Пре 3 дана
Zoti ja u pranoft te gjithve muslimanve
Fation tony
Fation tony Пре 3 дана
Allahu ju shperbleft me xhehnet ju dhe te gjithe myslimanet kudo ne bot zoti ja pranoft sakrificen dhe mundin qe bejn per tmadhin allah dhe per kedo qe te pakten e permend ne kete muaj te begat zotin dhe ketyre dy bylbylave zoti i dhasht me tmirat
Erza Zeneli
Erza Zeneli Пре 3 дана
urime razani❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻shum e shum
Erza Zeneli
Erza Zeneli Пре 3 дана
alah fale❤️❤️🥰🥰😍🤩🥺😢😭😓😥🤗😰😪😷🤧🤲🏻🤲🏻🤲🏻👏🏻🤲🏻🤲🏻
sara imran
sara imran Пре 3 дана
Allahu te Nderofte Adem Ramadani per kyt ilahi te mrekullueshme 🤲🏻🤲🏻
fouoii gyhh
fouoii gyhh Пре 3 дана
Zoti ju ndimoft gjithve
Bajram Beganaj
Bajram Beganaj Пре 3 дана
Shum bukur mashalla 🕋🕋🕋🕋🕋❤️❤️❤️🕌🕌🕌🕌
Femi Sefa
Femi Sefa Пре 4 дана
Amin. Amin. Zoti. Vshrblej amin
Liona Perteshi
Liona Perteshi Пре 4 дана
ALLAHU 💕💕💕💕💓💓💜💜💙
Enver Allciniku
Enver Allciniku Пре 4 дана
Hallall te dyve .
Ermal 54
Ermal 54 Пре 4 дана
Zoti na ruajt ishalla
ORNELA ZYLFA
ORNELA ZYLFA Пре 3 дана
Mashallah. Urime te gjith myslymaneve kudo qe jan. Zoti para ne mbrapa
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani Пре 4 дана
Hwbsh qq qys whuq 1hchq qucuq wucuwuw
Mubexhel Bajrami
Mubexhel Bajrami Пре 4 дана
1gy
Ardi Kasami
Ardi Kasami Пре 4 дана
😇😇😇😇😇ahlla
vera palloshi
vera palloshi Пре 4 дана
wiah🤲
Celular Line
Celular Line Пре 4 дана
Gold Ag ska fjal per ty je i pa pershkushem respekte zoti te rujt e mos pafsh keq me si bravo per kengen
Oligers Xhafa
Oligers Xhafa Пре 4 дана
Rrenqethje mishi 🤲🏻
Ushti Ushti
Ushti Ushti Пре 4 дана
Hallall e pac vella 🕋☪️
Aziz Buzolli
Aziz Buzolli Пре 4 дана
Amin
lejla morina
lejla morina Пре 4 дана
Bosi
Suela Hoxha
Suela Hoxha Пре 5 дана
🙏🙏🙏😇
lindita Havolli
lindita Havolli Пре 5 дана
Zoti ju bekoft me ke ni ba me zemer me kajt se jam rrit pa nan me gjyshin I cilli u kan nje engjull njeri I knushem mka rrit me gjitha te mirat ishalla zoti me gjent e ka shperblu
bowen voowy
bowen voowy Пре 3 дана
Do tua thyejmë të gjitha rekordet botrore InShaAllah! Allahu ju ruajtë!!!
Dekretuesi Dekret
Dekretuesi Dekret Пре 5 дана
Nana Adem Ramadan nuk bon ma, per qita jam i sigurt. ❤️👏🏾❤️❤️❤️🐐
ADNIT
ADNIT Пре 5 дана
Super
Brendon Bytyci
Brendon Bytyci Пре 5 дана
😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤
Brendon Bytyci
Brendon Bytyci Пре 5 дана
Urime ramazani
daim Hmza
daim Hmza Пре 5 дана
😭😭🤝🤝🤲🤲😞😞😞🕌🕌👍👍👍👍🎆🎆🧒🧒🧒🧒😘🥰😘😘😊😘😘😘😘
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani Пре 5 дана
Y sezwwys wh
Erdi Hajredini
Erdi Hajredini Пре 5 дана
O zoti ju bekoft shum keng e qellume
hen ko
hen ko Пре 6 дана
Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️
Emily An
Emily An Пре 4 дана
Vëllezër dhe motra të besimit islam, Urime muaji i veçantë dhe i bekuar i Ramazanit🌙! Ta shfrytëzojmë këtë muaj të mëshirës, paqes, bamirësisë për reflektim dhe përmirës
Vlora Zeqiri
Vlora Zeqiri Пре 6 дана
Respekt per Adem Ramadanin ju lumt se naknaqet zemerat 🙏🙏
Nazmi Odai
Nazmi Odai Пре 6 дана
Shum qef e kam ket Muzak me ben me lot
Endi Sllamniku
Endi Sllamniku Пре 6 дана
5 milion views per 3 jav "13 prill - 9 maj" 👏 ju lumt shum ilahi e bukur. Allahu ju ruajt e ju shpërbleftë për këtë ilahi të bukur qa na e sollet e na e knaqt shpirtin se qdo dite me e degju nuk bohet bajat. Allahu ju dhasht sa me shum suksese se e meritoni me të vërtetë ❤️🤲👏👏👏
opzz xsin
opzz xsin Пре 5 дана
gjith besimtareve musliman.dhe i shperbleft me.te.mirat e tij te pafund.Amin🤲
opzz xsin
opzz xsin Пре 6 дана
Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit ☝🏻🤲🏻❤️
DREAM OF CHARLI D'AMELIO
DREAM OF CHARLI D'AMELIO Пре 3 дана
@Emily An aminnn
Emily An
Emily An Пре 4 дана
Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️
Asman Hoti
Asman Hoti Пре 6 дана
Do tua thyejmë të gjitha rekordet botrore InShaAllah! Allahu ju ruajtë!!!
fouoii gyhh
fouoii gyhh Пре 3 дана
GJITH FALEMINDERIMET I TAKOJN VEQ ZOTIT 🤲☝❤
Gezim Tafa
Gezim Tafa Пре 6 дана
Hj
sofe ademaj
sofe ademaj Пре 6 дана
duh
California California
California California Пре 6 дана
Zemra ju knoft tdyve allahu ja pranoft ramazanin Amin 🤲🙏🙏
opzz xsin
opzz xsin Пре 6 дана
Ü
ekrem ekremi
ekrem ekremi Пре 6 дана
Mire shume Allahu ju ruajt. Po vallah qashtu ka qene.
Floriana Ibrahimi
Floriana Ibrahimi Пре 6 дана
👏👏👏👏
Sumejra Imeri
Sumejra Imeri Пре 6 дана
Urime ramazani
Amra Ferati
Amra Ferati Пре 6 дана
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Mario Terezia
Mario Terezia Пре 7 дана
Adem Ramadani Gold AG Allahu Ju Ruajt Amin Ya Rrabin
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani Пре 7 дана
m htgdg gtdg gtdg gdg gdgdg mhdg
Anuar Halili
Anuar Halili Пре 7 дана
Allahu ju rujt
Muabije Mustafa
Muabije Mustafa Пре 7 дана
Ì
Nexhmije Morina
Nexhmije Morina Пре 7 дана
Amin
Gento Casio
Gento Casio Пре 7 дана
MeashaAllah shum ilahi e bukur zoti ju nderoft
Miri B
Miri B Пре 7 дана
teksti Gold Ag dhe zeri Ademit kombinim perfekt ,,, Agjerim te pranuar vllezer e motra ,,
Arijan Idrizi
Arijan Idrizi Пре 7 дана
Allahu ju shperbleft mashAllah
mahtab ctg21
mahtab ctg21 Пре 7 дана
Where this country
Kercova 6250
Kercova 6250 Пре 7 дана
The language is albanian but it was shot in macedonia 🙂
Alisa Sadiki
Alisa Sadiki Пре 7 дана
Ü
Dej Javu
Dej Javu Пре 7 дана
GJITH FALEMINDERIMET I TAKOJN VEQ ZOTIT 🤲☝❤
Mahalakshmi P
Mahalakshmi P Пре 5 дана
1:52 Win iPhone 12 PRO 🔽 rsvid.info/video/mZ3Qp9lo12yZmrs.html 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1620629511
Nevrije Osmani
Nevrije Osmani Пре 7 дана
Zemren ma knaqet me ket ilahi poo shumm ze te mir ke o adem halllall te qoft ❤
bowen voowy
bowen voowy Пре 3 дана
Urime gjith Muslimaneve muaji bekuar I ramazanit ❤️
Tetova Banesa
Tetova Banesa Пре 7 дана
Selamu Alejkum die Agjerim te Leht gjith vllezerve Shqiptar Es Bylbila qe na i dhurroi Allahu me na knaq me ket Ilahi Zoti i Bekoft Shqiptaret Aaaamin
Lali XhanTy
Lali XhanTy Пре 7 дана
MARSHALLA BUKUR VJEN KUR PO E NIGJOJ🤲🤲🤲☝🏽
Zimbeti Zimberi
Zimbeti Zimberi Пре 8 дана
🥰🤩😇👼🤲🤲🤲🤲👀💝
Melisa Kuqi
Melisa Kuqi Пре 8 дана
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️✨🤲🤲🤲🤲
Rexhep Danqi
Rexhep Danqi Пре 8 дана
😭😭 😭☝👆🙌😭
Albani Alban
Albani Alban Пре 8 дана
☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻🤲🤲🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Пре 8 дана
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Пре 8 дана
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Пре 8 дана
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Пре 8 дана
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Пре 8 дана
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Потврди
Goca Trzan - Boli vino (Official Video 2021)
2:47
MAHDI - Sretna
2:58
Приказа 348 хиљ.
CORONA X RIMSKI - U DIMU (OFFICIAL VIDEO)
3:00
Mevlan Kurtishi - For You (Full Album)
58:22
Приказа 206 хиљ.
Adem Ramadani - hitet me ilahi
1:24:44
Приказа 1,2 мил
ADEMI & DANI - Salatullah 4K
03:19
Приказа 4,5 мил
Musli Musliu - Ezani i pambaruar
06:24
Приказа 5 мил
Goca Trzan - Boli vino (Official Video 2021)
2:47
MAHDI - Sretna
2:58
Приказа 348 хиљ.
CORONA X RIMSKI - U DIMU (OFFICIAL VIDEO)
3:00
Prvi Servis #58 - Princ
11:25
Приказа 77 хиљ.
Dosije - Misterija sivog Citroena | PRVA
35:35