Тамно

Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa ) 

Пратите
Приказа 7 мил
97% 70 755 1 518

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Maniak i dhimbjes
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiDhimbje
► fole.fanlink.to/FifiManiak
Fifi on IG :
fifi.official.fr
Written by : Fifi
Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt
Mix&Master : Bini Diez
Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi
#Fifi #ONIMA #Maniakidhimbjes

Музика

Објављено

 

27 мар 2021

Дели:

Ссилка:

Преузми:

Отпреми.....

Додај:

Моја листа песама
Додај на листу Гледајте касније
Коментара 100   
Edion Zabeli
Edion Zabeli Пре сат
Sen nuk paskit ba
Edion Zabeli
Edion Zabeli Пре сат
Ahahah ahahah
Edion Zabeli
Edion Zabeli Пре сат
Dorin zemra
Nilda’s Channel
Nilda’s Channel Пре 19 сати
Sa e kisha dasht 1 bashkpunim bashk o idhudhi jem.👑 kam super za por ja qe enderrat nuk mujta me i ba kurre realitet.🥺
Sabah Stena
Sabah Stena Пре 2 сата
Pse?
Hasan Maloku
Hasan Maloku Пре 19 сати
Me ringjall shumë kujtime ...kujtime te forta...ky klip dhe ky tekst🔥
Arion Goga
Arion Goga Пре 22 сата
kosovaret jan yjee por kush ja di vleren..
Alex c
Alex c Пре дан
Bravo fifi je kengeterja me e kompletuar
Elona Ruci
Elona Ruci Пре дан
Thjesht super
stacy del rose
stacy del rose Пре дан
pickmeisha song.. lmao
stacy del rose
stacy del rose Пре дан
per ju qe nuk e dini pickmeisha dmth ato gocat qe bajn cdo gja per i cun qe nuk i do
Tdi Chanel
Tdi Chanel Пре дан
Une menoj qe muzike më produktive, muzike tamam muzike sjellë veq fifi, sdi pse ama kjo qik eshte teper ama teper e talentuar.
dajana rushit
dajana rushit Пре 2 дана
PALM ANGELS
Xhemal Shehi
Xhemal Shehi Пре 2 дана
Kenga eshte shume e mire ❤ super 💔💔💔💔💔💔
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Пре 3 дана
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤1fationi kuqari 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤fifi
ela ela
ela ela Пре 3 дана
Fatjoni si loqke simpatik e ka zbukuru clipin 😍
Lossy Abazi
Lossy Abazi Пре 4 дана
Nice one 👏🏼
math math
math math Пре 4 дана
9a2
Nonew Worldorder
Nonew Worldorder Пре 4 дана
Apparently every song of this Lady is an Hit ...It is her voice ...She Has the golden voice ... Man achted of diese juwel ,und verbrennt gar nicht sie so schnell wie die anderen ...
ori_ e
ori_ e Пре 2 дана
Ja, das stimmt. Vielen Dank für die Wertschätzung der albanischen Musik😊❤
Lossy Abazi
Lossy Abazi Пре 5 дана
👏🏼
Ardit Isufaj
Ardit Isufaj Пре 5 дана
Kenga me ebkr si ka dal
Selman Lambaj
Selman Lambaj Пре 5 дана
Bravo kenga me e bukur dhe me me kuptim
vini muca
vini muca Пре 5 дана
Dihet boterisht qe ato 1.4k disslike i kan ber vetem per fatjonin e dihet boterisht
Jessica Rus
Jessica Rus Пре 6 дана
Kann das jemand auf deutsch übersetzen ? 😩🥺
VIGAN
VIGAN Пре 5 дана
Such doch einfach dieses lied auf yt deutsch lyrics
Y.M Beatss 2
Y.M Beatss 2 Пре 6 дана
🔥🔥🔥
Fabjola Zeqaj
Fabjola Zeqaj Пре 6 дана
Suuuuper je artiste ne cdo kuptim te fjales.
Majlinda Nika
Majlinda Nika Пре 6 дана
Behet nami per kengetaret nga perputhen por harrojn se ka kengetar me talent te vretet,qe ja vlen ti degjosh
Nori Berisha
Nori Berisha Пре 6 дана
😢😢😢😢😢😢😢
Blerim Mazreku
Blerim Mazreku Пре 7 дана
Mu me pelqen shum nga minuta 2:49
xaEno
xaEno Пре 7 дана
Fifi 🙌😍
eligerta sadja
eligerta sadja Пре 7 дана
Fifi+Fatjon=❤️
Klodiana Ana
Klodiana Ana Пре 8 дана
Super keng
Anisa Gashi
Anisa Gashi Пре 8 дана
😍😍😍
Lavdrim Arifi
Lavdrim Arifi Пре 8 дана
Ca na bere me ket keng fifiiiii kenga ma e mir shqip qe kam ndegju dikur ❤️
Elio Nardi
Elio Nardi Пре 8 дана
Doli ky psikopati qe bertiste si hajvan... I pelqen vetja pff
Melina Mitro
Melina Mitro Пре 9 дана
😎😎😎
shqip tar
shqip tar Пре 9 дана
Na flliqt gjuhën shqipe tu fut fjal italisht frengjisht. « paroli ska ndrru « ta qifsha parolin e nanes
Nuriet Isufaj
Nuriet Isufaj Пре 9 дана
Hemoj piprke
Play roblox Roblox Play
Play roblox Roblox Play Пре 9 дана
LOVE
Bella Bella
Bella Bella Пре 9 дана
@andivrapi
Joni
Joni Пре 10 дана
Super këngë! Du hast wunderschöne Stimme Fifi. Videoklipi me Fationin super.
Lossy Abazi
Lossy Abazi Пре 10 дана
🙏🏼🙏🏼
Blerina Pjetri
Blerina Pjetri Пре 10 дана
Fatjoni 👑
Answer Me
Answer Me Пре 7 дана
Ma e bukura keng
Jonida Rushiti
Jonida Rushiti Пре 10 дана
🤗🌟❤❤✌
Emanuela Zaimi
Emanuela Zaimi Пре 11 дана
Baby muuu eldi
Ona Topi
Ona Topi Пре 11 дана
Kjo nuk ish keng ajo do te shesi mend se ish me fatjon
Emiliano Duka
Emiliano Duka Пре 11 дана
me kte fatjonin mos ta kishe ber klipin do ishte nje perl nga vajte e gjete aman😅😅
like 27
like 27 Пре 11 дана
Fifi😍
Noni London
Noni London Пре 12 дана
Super artiste 🙏🏻🙏🏻☝️
Flamur Marashi
Flamur Marashi Пре 12 дана
Nje keng perfect,, pa efekt droge,, armesh dhe injorantash qe na shpifen muziken shqipe...
Albona Haziri
Albona Haziri Пре 12 дана
jhiui379
Caje Nika
Caje Nika Пре 12 дана
Super muzik @fatjon kuqari 😍🥰🥰🥰🥳🥳🥳@fifi
Almedina Beqiri
Almedina Beqiri Пре 12 дана
I zot cfar zeriii te duaa😍😘😘😘😗😗🤗😫
Kledio demucaj
Kledio demucaj Пре 12 дана
❤️😢
Dashamiri Dashamiri
Dashamiri Dashamiri Пре 13 дана
Shum guapa
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini Пре 13 дана
😍😍😘🙏🙏💜💜💖💖
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Пре 13 дана
shum prekese😥😥😥😥kush e gjen veten te kjo kenge😘
idaet hysa
idaet hysa Пре 14 дана
Seher schön ❤️🇩🇪🇩🇪
Fati Fati
Fati Fati Пре 15 дана
Fifiii per qisi kangsh je Queen 🎉🎉🎉❤️
Klei klei
Klei klei Пре 15 дана
prape e gjei vetene duke mendu pere te shume here ne dite dhe pse kane ike kaa shku 15 vite prape vuje shume 😭😭😭😢😢😢😔😔😔
Klei klei
Klei klei Пре 15 дана
💔😯😭😔😧😩
Jshsjsh Jsbsbdb
Jshsjsh Jsbsbdb Пре 15 дана
Ke ga superrr..po kete byth q per cfar e ke mar ne klip🙄🙄
bowen voowy
bowen voowy Пре 14 дана
Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨
Ilenia Ndreu
Ilenia Ndreu Пре 15 дана
like nese ju pelqen fifi 💕 💕💕
bowen voowy
bowen voowy Пре 14 дана
😭😭😭😭😭😓😓😓
Maria Sadiku
Maria Sadiku Пре 16 дана
👌👌👌👌👌
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Пре 13 дана
😭😭😭😭😭😓😓😓
Esc Shadow!
Esc Shadow! Пре 16 дана
You need to go in Eurovision ♥️♥️♥️
opzz xsin
opzz xsin Пре 16 дана
Nuk kalon dite pa e degjuar 10 here kte kenge qe diten kur eshte publikuar.
mikin lirou
mikin lirou Пре 15 дана
Melody 💜
Thala Subash
Thala Subash Пре 16 дана
2:8 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619438726
Joanna
Joanna Пре 15 дана
Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️
Klajdi Murati
Klajdi Murati Пре 17 дана
Provojeni me volumin n max duke ec me makine . Esht perle
Joanna
Joanna Пре 15 дана
Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍
niduoe stre
niduoe stre Пре 17 дана
Fifi je mbreteresh😍si gjithemon dhuron emocion ateher kur kemi me shume nevoje per tingujt e muzikes tende urimeeeee maniak
opzz xsin
opzz xsin Пре 16 дана
Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong
Samanta Lushi
Samanta Lushi Пре 18 дана
I cant stop listening to this 🥺🤍
mikin lirou
mikin lirou Пре 15 дана
Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙
Joanna
Joanna Пре 18 дана
bravooooooooo❤❤❤❤
Altin Qafa
Altin Qafa Пре 19 дана
ca historie kjo kange te lumte fifi
ermenisa feka
ermenisa feka Пре 19 дана
Fifi eshte nje kengetare qe shpjegon ne nota muzike ate qe shume njerez nuk e shpjegojne dot me fjale. Kuptimin ne Teresi te fjales dashuri dhe si ndihet me shpirt ajo. Dhe Fatjoni i pershtatet shume.
ermenisa feka
ermenisa feka Пре 16 дана
@niduoe stre po edhe nuk behet monotone ne ato 6 min perkundrazi. Une e vleresoj shume tekstin muziken zerin dhe interpretimin e saj
niduoe stre
niduoe stre Пре 17 дана
6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤
minij hooi
minij hooi Пре 19 дана
6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤
Silva Agalliu
Silva Agalliu Пре 19 дана
Super
Elsa Gjergjaj
Elsa Gjergjaj Пре 20 дана
😭😭😭😭😭😓😓😓
firo frio
firo frio Пре 20 дана
Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨
firo frio
firo frio Пре 20 дана
Pershendetje te gjithve🌹🍒🍒🌹🍒🌹🍒 Nje lajm per fifin! Vajza ime esht 5 vjet e thot FIFI ESHT APP MA TALENTURA NE MUZIK 😋😋😋
Gennn Geniii
Gennn Geniii Пре 20 дана
Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙
Gennn Geniii
Gennn Geniii Пре 8 дана
@denisa lazi yes bro 😂😂😂😂
denisa lazi
denisa lazi Пре 9 дана
Komplimenti me i mire qe mund te vij nga nje shqiptar 🤣🤣🤣🤣🤣
Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4
Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4 Пре 10 дана
Fatjoni fliste per melisen shkon me andin po ky me ke shkon me fifin
minij hooi
minij hooi Пре 19 дана
Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️
Alessandra Alessandra
Alessandra Alessandra Пре 21 дан
Melody 💜
Arianit
Arianit Пре 21 дан
Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍
Blenda Liyana
Blenda Liyana Пре 21 дан
Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️
Egzon Begolli
Egzon Begolli Пре 21 дан
Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong
Klea Klea
Klea Klea Пре 21 дан
Shum bukur fifi bravo 💜💙😘😍😍😍😍😘😍😀👍👍😘
Mario Rama
Mario Rama Пре 21 дан
Superrr
ema elena
ema elena Пре 22 дана
•PASHA FRYMEN E DASHNIS TKOM DASHT😔☺
إيلي و أحمد في ألمانيا
Most beautiful voice ever ❤️❤️❤️much greetings from Croatia
Ama M.
Ama M. Пре 22 дана
Super këngë, super videoklip 🤗 Duhet me ju pa të dyve në ndonjë film tani.
Lee Lee
Lee Lee Пре 22 дана
English translation please🙏🏼♥️
Buqe cami
Buqe cami Пре 22 дана
Fationi super aktor fifi ⭐⭐⭐
Beniss Beniss
Beniss Beniss Пре 22 дана
Brrrrraaaaaaa brrrrrrrooooo boooommm paska bo me qit lied/musik respeckt legenda ksaj berufe 😊😊
Gold Mobile
Gold Mobile Пре 23 дана
Ksi her me falni per fans te Fifit amo cy shum val val kjo kang jo ni nivel qe duhet me shku pre fillim Me ni kang sikur jan 3 zhanre .
Sara Sara
Sara Sara Пре 23 дана
Jeni sh te mir te dy jeni super 💫💫💫💫
cosanostra albania
cosanostra albania Пре 23 дана
👏👏 legjendare je fifi 👌
bofooit gojo
bofooit gojo Пре 23 дана
Bravo kjo eshte arritja e madhe e suksesit krenar e gjith Shqiperia 🇦🇱 Per ty FIFI 🤍💙
Ptao Tom
Ptao Tom Пре 21 дан
I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???
Ptao Tom
Ptao Tom Пре 24 дана
6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤
Ilir Dingo
Ilir Dingo Пре 24 дана
Ai ke la syt a je kthjell o shpirt a je hekuros a je bo gati : kjo pjese esht per ato goca qe jan shum te fiksuar mbas 1 djali qe edhe pse sjan me prap bashk behet merak per te nuk e kuptoj .🤔🤔💔💔
Enea Doci
Enea Doci Пре 24 дана
rsvid.info/video/0K3CYL6LuIK1a5I.html
Enea Doci
Enea Doci Пре 24 дана
rsvid.info/video/0K3CYL6LuIK1a5I.html pjesa me e bukur e kenges 💥💥💥💥💣
eli-eli
eli-eli Пре 24 дана
Sa keq qe perfundon kjo kenge.. È degjoj pa limit!!
Gladiol Bosi
Gladiol Bosi Пре 24 дана
Shume super fifi dhe fatjon kingu
Irisa Irisa
Irisa Irisa Пре 24 дана
Super bravo fifi dhe fatjoni meritoni me te miret
Lonik :P
Lonik :P Пре 25 дана
Fifi jeni fenomenale
Потврди
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Capital T - RRUSHE
03:26
Приказа 1,4 мил
Dosije - Misterija sivog Citroena | PRVA
35:35
Na Derneku i konji od 12000 eura
16:48
Приказа 175 хиљ.
GJESTI - U HALITE
02:49
Приказа 1,7 мил
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
Приказа 4,8 мил
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Приказа 5 мил
Yll Limani - A ki me rrejt
03:07
Приказа 1,6 мил
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Приказа 17 мил
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Приказа 27 мил
I really miss you... Chill vibes
33:43
Приказа 45 мил
Dosije - Misterija sivog Citroena | PRVA
35:35
Na Derneku i konji od 12000 eura
16:48
Приказа 175 хиљ.
GJESTI - U HALITE
2:49
Приказа 1,7 мил
ITZY "마.피.아. In the morning" M/V
3:05
Eminem - Alfred's Theme (Lyric Video)
5:41
Приказа 2,2 мил