Тамно

A po shkon Tea drejt Elvisit, çfarë ndodhi në takimin e tretë - Përputhen, 25 Nëntor 2020 

Пратите
Приказа 1,1 мил
93% 10 239 750

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSvid Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Забава

Објављено

 

25 нов 2020

Дели:

Ссилка:

Преузми:

Отпреми.....

Додај:

Моја листа песама
Додај на листу Гледајте касније
Коментара 100   
Gucii64 Bellova
Gucii64 Bellova Пре 21 дан
tea ësht per elvisin
Gucii64 Bellova
Gucii64 Bellova Пре 21 дан
tea ësht për elvisin
G Berisha
G Berisha Пре месец
Arjoni me duket se ka pas per keqkuptim mos gabofsha, ndersa atdheu Respekt vlacko andii edhe ti shumi mir je shoqrohuni mes njeritjetrit me atdheun me kish pelqy edhe arjoni me ju respect per te gjith Ana me pelqen dhe Tea
Kim. Ronii
Kim. Ronii Пре месец
Bravo Tea esht falbo
Tirana Ink Tattoo
Tirana Ink Tattoo Пре месец
Kjo do dali cift me balonin nga perputhja 😂
cloudyoongs
cloudyoongs Пре месец
13:45 armandi ishte ai 😹
Experiment Jonny
Experiment Jonny Пре месец
Shikoni Momentin Kur Fatjoni acarohet me Anen😡😕 ne linku rsvid.info/video/vqbCYrB3xWjMfac.html
Experiment Jonny
Experiment Jonny Пре месец
Shikoni Momentin Kur Fatjoni acarohet me Anen😡😕 ne linku rsvid.info/video/vqbCYrB3xWjMfac.html
Lumturije R****
Lumturije R**** Пре месец
Kjo Ana e dytë, po na bènë thinjat poshtë🙄
Klodian shqipe
Klodian shqipe Пре месец
Nuk kuptoj nje gje! Pse gjith ky imitim per median Italiane! Kto jan komplet banalitet. Si Ka mundesi qe ne 2020 televizionet Shqiptare nuk arrin te bejn nje program qe mos te jet pornografi
Xristina Thomo
Xristina Thomo Пре месец
Te iki sindi🤮🤮🤮🤮
Fatmirreh SH
Fatmirreh SH Пре месец
Arian, ti je i zgjuar t´a folesh modernizimin e qytetrimin qe duhet te lulzoj edhe ne vendet tona por ke huq totalisht dicka te madhe. Ne shtetet e zhvilluara nuk i´u drejtohet askush askujt me titull te profesionit, si p sh inxhinier, drejtor, artist, prof... etj etj. Bile bile disa e shohin kete si nje ofendim sepse njeriu duhet te veqohet nga karakteri dhe njerzilleku i tij e jo nga puna qe bene apo shkollimi qe ka.
Joana Gjoni
Joana Gjoni Пре 2 месеца
Mevlani do jet me ato 😂😂
No Reason
No Reason Пре 2 месеца
I vetmi çift qe shkon ne kete emision per mendimin tim eshte Andi-Tea.
Mali Vesjan
Mali Vesjan Пре 2 месеца
Kta jan fiks te 2 te qet Po ky e ka dhjere me kto tatto fytyr
Lorenzo Velaj
Lorenzo Velaj Пре 2 месеца
Tea eshte shum vajz e mir por ska ardhur per bur aty ka ardhur per show te bej ne televizjon show ok
Kuzhina Suela
Kuzhina Suela Пре 2 месеца
Jeni te Mrekullueshem Top Chanel me kto emisione Ju ndjeki xhdo dit Juve fansa nese ju interesojn recetat e Kuzhines SUBSCRIBE kanalin Tim KUZHINA SUELA ju Falemenderit Perzemersisht
Gimi B
Gimi B Пре 2 месеца
Kush mendon se Andi me qellim i tha "Qenke djale me kembe ne koke" 🤣
Guana 28
Guana 28 Пре 2 месеца
Psikologji me Lokon 101
Guana 28
Guana 28 Пре 2 месеца
Fatjoni shum arrogant sidomos n menyren si i flet Anes...
Fier Fier
Fier Fier Пре 2 месеца
Kush ka tik tok ktu ???
Samsung Tab
Samsung Tab Пре 2 месеца
Femrat kosovare,nuk dun duan lidhje me shqiptar nga Shqiperia.
Samsung Tab
Samsung Tab Пре 2 месеца
Kam 20 vjet zvicer gjermani,por dua tju them qe jeni femrat me te neveritshme te pakten ne 50 shtetet qe ka evropa. Femra pa takt, pise,halabake,lesh pa rrujt, shkerdhata e cdo gje te keqe.Ptu fare e qelbur.
Anxhela Hasankolli
Anxhela Hasankolli Пре 2 месеца
Erlindi me Tean sikur janë moter e vëlla!! Kaqqq ngjashmëri
tina titina
tina titina Пре 2 месеца
Njeri ma budalll de arjoni qe vetem ja fut kot ma kali ss arjoni aty ska
Teater Fier
Teater Fier Пре 2 месеца
Nuk keni me çfar te mbushni kanalin e TV. dhe merreni me idjotesi te tilla?Bashke me kete komentusin,ARJAN KONOMI qe shpesh te duket nje gay.
UÇK - ARMY
UÇK - ARMY Пре 2 месеца
Pa Shqipen ky Emission krejt Fake osht Emission lost.
VELARI ERA&KLEA
VELARI ERA&KLEA Пре 2 месеца
Takimi 4’ i Teas me Erlindin edhe pse i shkurter ishte mjaft i pelqyeshem. Te dy personazhet besoj qe do kene nje rruge te gjate. Respekte per djalin qe e shprehu simpatine dhe respektin ne pak minuta por me nje kuptim te madh per Tean.
Denisa Dena
Denisa Dena Пре 2 месеца
Kush flet...Arjon Analfabeti....mos tashtu mos kshu
PITBULL X
PITBULL X Пре 2 месеца
Gjith njoni e pret tjetrin te perputhen ja 20 min e siper takohen papritmas apo qfar
Elmedinn11 Mustafi
Elmedinn11 Mustafi Пре 2 месеца
Elvisi shkoj ne histori 😂😂😂😂
Marius Iljazi
Marius Iljazi Пре 2 месеца
Tea eshte si thengjill i mbuluar
Durim Xhameta
Durim Xhameta Пре 2 месеца
Ore shkerdhata eshte SHUME e thjeshte kushe I dha lejen me ndertu ne plashe
Xhuljano Xhuljano
Xhuljano Xhuljano Пре 2 месеца
Haaaaaaaaaaaaaahahahhahahahhahahhah😂😂😂😂😂😂 Mevlani sherbeti i ktij emisioni je si qershia mbi torte o Mevliiii Ahhahaha cun 1-sh “Bravo profesor” tipike kjo 👌🤌😅😂
Ilvina Halilaj
Ilvina Halilaj Пре 2 месеца
Ore a do e fton Tea Andin ne takim tsh se plasem 🤣 Spo e fton kjo t shofim ca do ndodh 😂🥰❤️
Emigena Dushku
Emigena Dushku Пре 2 месеца
Mevlani me Mekkkk 🥰mshto jeten 10fish saher qe flet
Clirim Jahiji
Clirim Jahiji Пре 2 месеца
Shum po shtin me kesh fatjoni ti tiger lastoesh i qik hahahaha
Artist Manager
Artist Manager Пре 2 месеца
00
Sander Mirashaj
Sander Mirashaj Пре 2 месеца
Elvisi super djal
Lorenc .A
Lorenc .A Пре 2 месеца
Nderkoh kollarja e arjanit gjat emisionit : Pusho jari , Me rregullo
Lula Krasniqi
Lula Krasniqi Пре 2 месеца
tea po mban qendrim sikur nuset n vitet 70 a
ILLYRIAN
ILLYRIAN Пре 2 месеца
O arjon ma jep pak nr ku merr mall vlla
Nela Dhamo
Nela Dhamo Пре 2 месеца
Shyqyr qe erdhi nje i hajrit o zot hahaha
Elida Dushi
Elida Dushi Пре 2 месеца
Ore Arberin a e ka pa njeri apo jo
Silva Qarri
Silva Qarri Пре 2 месеца
Tea fallco komplet
Judi Petro
Judi Petro Пре 2 месеца
Elvisi eshte shume i zgjuar per te bere nje gabim te tidhe ne zgjedhjen e dhurates per Tean dhe Tea nga ana tjeter dukej qe kur erdhi se ishte bere gati per rolin e saj si e ftohet......kot fare duket shume dora qe i stis keto skenare.....asgje sesht reale aty
Erjo Lyrics
Erjo Lyrics Пре 2 месеца
Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ rsvid.info/video/kti6fr2E2qy8bJo.html
Erjo Lyrics
Erjo Lyrics Пре 2 месеца
Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ rsvid.info/video/kti6fr2E2qy8bJo.html
Kriss Kriss
Kriss Kriss Пре 2 месеца
Flisni me rradhe I qr se smerret gje vesh !!
hey hey
hey hey Пре 2 месеца
Dukesh cun me kemb n kok😂😂😂😂
H T MALSORI
H T MALSORI Пре 2 месеца
Tea:Pse lotove ne studio. Loco:Nuk lotova ashtu tu duk. Bora:Lotove e shikova une qe ketu 😂😂
Besnik Alili
Besnik Alili Пре 2 месеца
Bravo Andi je bur,sban si fmij bane shum mir qe e mirprite djalin e rij.. Reskun askush sen ta mer... I fort je ANDI
Etleva Dinja
Etleva Dinja Пре 2 месеца
Kto kan ardhur me u bo reklama vetes tea do dali ajo goca tipike shqiptare qe sdo ka... ly loco ban sikur cdi dhe do dali qe esht super te tatoo ky mevlani kengetar tipik lagjes qe esht ba si plakat andi dhe ana 1 miss dhe misster Albania kjo virgjeresha ly fatjoni tipik zhigoolo puff kot
Edi Gjoni
Edi Gjoni Пре 2 месеца
ah mor quna ah mor quna sa keq u be puna ra top Qenell me u gjet grua 😂😂😂😂😂😂😂
Xhaferri Drita
Xhaferri Drita Пре 2 месеца
Atdheu si artist filmi.
Najla Memedi
Najla Memedi Пре 2 месеца
Më ebukur prej vajzave ësht Tea prej djemve fatjoni dhe andi
Xhemıle Hotı
Xhemıle Hotı Пре 2 месеца
Nuk e di a po e vreni edhe ju po Ana osht tuj i zgjedh personat qe po i len Tea. Se Tea e la Andin e thirri Ana , Tea e la Arjonin e thirri Ana , e la Elvisin e thirri Ana.
erza T.
erza T. Пре 2 месеца
Ariani definitivisht i madh kur thot per Fatjonin luan Simba😂😂😂😂
Sidita DM
Sidita DM Пре 2 месеца
Po nuk eshte I mare si ty
Xhejdi Plaku
Xhejdi Plaku Пре 2 месеца
Bravoo ore 1 pyetje kam un si hecin shpiat
Shqip TV
Shqip TV Пре 2 месеца
12:40 spo din si me nejt gjunahi si per ngjynaf 😂
Ketrin Kuci
Ketrin Kuci Пре 2 месеца
askush mevlani me cdo goc: "duket sikur po ben loj"
Elmedinn11 Mustafi
Elmedinn11 Mustafi Пре 2 месеца
😂😂😂o sa kam qesh
ledi bekteshi
ledi bekteshi Пре 2 месеца
N
Adela Zh
Adela Zh Пре 2 месеца
Arjani: Atdhe, eshte luan Fatjoni, po eshte luan i embel ... eshte Simba! 😂😂😂
Edita Edita
Edita Edita Пре 2 месеца
Erlindi shume zotri 😍 edhe i pashem 😍 shkon shume ne shikim te pare me Teen🌸
Elsi Carciu
Elsi Carciu Пре 2 месеца
Tea tea
Oni Beats
Oni Beats Пре 2 месеца
Hip Hop Club Beat 👉 Prod.by oni beats rsvid.info/video/msOYYaudtYmpiZo.html
Oltion Jahaj
Oltion Jahaj Пре 2 месеца
Atdheu do jet djali me serioz ne perputhen i mirpresim dhe i urojm suksese 😉
Ola Tujani
Ola Tujani Пре 2 месеца
Per mevlanin krejt loj bojn
gerta geta
gerta geta Пре 2 месеца
Nobody : Arjoni: do tjap nje keshill mos ashtu shum mensh😂
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Пре 2 месеца
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💞💘💕💔💖💝perputhen💎💎💙💙💚💚💞💘💕
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Пре 2 месеца
💎💎💙💙💚💚💞💘💕
Heltion Kola
Heltion Kola Пре 2 месеца
Pse mashtroni popullin
Ida Ida
Ida Ida Пре 2 месеца
Kjo tea sikur i ka mbaruar xhirimi kasetes e spo e permban me shtirjen .... aman hiqeni ate arjonin ashtu.... ca ashtu mo. Se nuk.di dy llafe me lidh 🤣🧐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
Vaso Zeppelli
Vaso Zeppelli Пре 2 месеца
Mevlan mja se na cave koken ti nuk di te flasesh pervete
Marie Shaho
Marie Shaho Пре 2 месеца
Tea pse avendo po' y shtyn Duke takuar mete rinjte ska lezete ne thame se do vendosje the ate te kuqin Jo kaq te ndezur
Told Ya
Told Ya Пре 2 месеца
Atdheu:-Ana ka krijuar nje kopsht zologjik...Arjani me vete pervec Andit qe kemi "aktor"
Majlinda Thaci
Majlinda Thaci Пре 2 месеца
Sa kare kjo sindi 😂😂😂
7Most
7Most Пре 2 месеца
Kush e kapi komentin e Andit "dukesh çun me kembe ne kok" 🤣🤣🤣 8:16
Melisaa Berisha
Melisaa Berisha Пре 2 месеца
E bani edhe ni shok të Kosoves Andi
Food For the soul
Food For the soul Пре 2 месеца
As I urrej kto 4 minutshat ! Me fusin në nje siklet te tmerrshem
Eduard peci
Eduard peci Пре 2 месеца
TEA PER BUKURI NUK MUND TE THEMI ASGJE , SEPSE E KE ! TE VETMET GJERA QE MUND TE THEM PER JANE , PRODUKSIONI TE VURI BALLONIN ,JOQE SHQIPEN SE E KISHE KONKURENTE TE FORTE DHE AS1 PUNTATE E JOTJA NUK ME TERHEQ ,SHET VETEM IM SORRY TO SAY THAT "PORDHE "
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj Пре 2 месеца
Atdheu foli fjal me vend bravo Atdhe si na mencuria dhe zgjuarsia si SANDOKA 😀🙎‍♂️👌👌👌👌👌👌👌italia
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj Пре 2 месеца
Arjoni nuk di te flasi te lidhi dy fjale 🤪
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj Пре 2 месеца
Ky fatjoni eshte fallso 🤪🤪
Flora Zenki
Flora Zenki Пре 2 месеца
Kthenje shqipen n. Emisjom ather kemi cka me pa se esht e drejt shqipja
Tris Four
Tris Four Пре 2 месеца
Arjoni ; vlla mos t ashtu shum mend 😂 me lot pz
Tris Four
Tris Four Пре 2 месеца
Kte atdheun flamurin ku e kan gjet se ky flet vet kupton vet un asgje si kuptova 😂 😂
Tris Four
Tris Four Пре 2 месеца
@Jon Kosova e mir ja e bera nje pun un t bera t qeshesh .
Jon Kosova
Jon Kosova Пре 2 месеца
@Tris Four 😂😂😂👏 vërtetë më bere me qesh Trisi që ma ktheve o ti cjapi me brir të thyer , eh o Trisi Mëmë Shqipërinë e kam pik të dobët, sikur ta dish ti se sa e dua Shqipërinë do më uroje të bëhem dhe dhëndër i Mëmes Shqipëri , gjitha të mirat për ty 😚🍻 shenjë respekti Trisi 🤗
Tris Four
Tris Four Пре 2 месеца
@Jon Kosova o ti cjapi me bri t thyer po ta shpjegoj ta kuptosh se kush qenka budalla e kush thot . Mbase t njejten gjuh flasim por gjuha e kosoves esht me dialekt shum t theksuar dhe un si mar vesh ku esht problemi jot ktu?
Jon Kosova
Jon Kosova Пре 2 месеца
@Tris Four O dhia e eger po çfarë gjuhe tjetër ke ti tctctctc... si nuk të vjen turp! A je duke më kuptuar se unë jam shqip duke shkruar 😂😂😂😂 mos fol më pa lidhje 😘🤗😚
Tris Four
Tris Four Пре 2 месеца
@Jon Kosova kishe ndoi problem ti ? Nk e kuptoj t folmen e kosoves se jam shqiptare e shqipris dhe kemi gjuh tjeter nga ju .
Fatlind Trezhnjeva
Fatlind Trezhnjeva Пре 2 месеца
Kjo Tea ska arrdh me gjet burr ktu se leshon ate karrige pa i provu gjith cunat e mundshem, pra jo vetem Tea me se shumti por shumica kan arrdh vec me u bo te njohur amo gje tjeter sjapin vec llafe grash vrkr, si emisjon eshte i deshtuar ne ide sepse asnjeher skeni par tpas nje cift aty se kur hyn aty u pelqen me shum fama.
Sadije Shimaj
Sadije Shimaj Пре 2 месеца
Moj Tea se marr vesht ti se del me nji djal kur e din mire se ska tipin tan apo don dhurata e fam ske ca thu ndryshe boll tani se je shperputhe 😂
Fatlind Trezhnjeva
Fatlind Trezhnjeva Пре 2 месеца
Po kur do lidheni mi goca se ngelet ty provu te gjith djemt
timi cel
timi cel Пре 2 месеца
O Loco po ce ke kete llogjike o plak fiks si Arjoni llogjikon (keshtu është kur te hypen vetja ne qejf) , përveç faktit qe fjalitë i artikulon ne rregull dhe disa tatto ske asgje me shumë. Bla bla bla asgjë iteresante num thua, shife ijer ne RSvid veten ske pse bo si filozof kot pa lidhje. Mevlano edhe Içik po ia fut Arjanit me batuta.😂
Shkodra
Shkodra Пре 2 месеца
Po qa atdheut aman .. aty duhet Timi i Ditit .. like kush e njef timin e ditit 😂😂😂
Sadije Shimaj
Sadije Shimaj Пре 2 месеца
Melisa goc skandalesh fiks mjer ai se dot ket lidhje me te
Baribari24 Barista
Baribari24 Barista Пре 2 месеца
Mevlani bravo profesor
Sadije Shimaj
Sadije Shimaj Пре 2 месеца
Sa e trash bora sa pytje pa lidhje moj e mjer si nuk hyre ne huetusi se marr vesh pyt sa ka lezet jo der ne ate pike se ashtu as burri yt E fmija ste jep llogari cdo gja ka kufi mendoi
Bimi
Bimi Пре 2 месеца
O Arjon 9 vjecaren me lek e ke marr vlla?
Kejsi Aliraj
Kejsi Aliraj Пре 2 месеца
Dua t'iu bej nje analize te gjithe karaktereve te personazheve porrrr pertojjjjj aq shumeeee saqeee nuk do e bej.Mos me pyesni pse se e dini vete pergjigjen...por I vetmi cift qe arrij te shohe eshte E&A apo kjo dihet boterisht😜😜 nejse ngelet per tu pare
Kristiana Xhallari
Kristiana Xhallari Пре 2 месеца
Hahah mevlani sh i papar.. Ke ber arritje me kete qe the 🤣🤣🤣🤣🤣
Nisa Nisa
Nisa Nisa Пре 2 месеца
Atdheu pergezon Anen dhe per kopshtin zologjik qe mendon te hap Ana 😂😂 Atdhe ulu 10 shum i vemendshem deri sot !!
Потврди
IAMJC X JUICE - MOJA MAJKO
3:45
Приказа 61 хиљ.
IAMJC X JUICE - MOJA MAJKO
3:45
Приказа 61 хиљ.
Zvezde Granda- Promo- Epizoda 51
1:00
Приказа 116 хиљ.